Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális. Hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális. Hogy tényleg elmúlik?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónap múlva leszünk együtt két éve.Már nem nagyon ír nekem ilyen szerelmes smseket csak néha vagy ha én írok neki akkor ő is visszaír valami szépet. Nem arról van szó ,hogy nem szeret mert kimutatja meg érzem is, hogy én vagyok neki a legfontosabb csak ő azt mondja ennek az ideje már valahogy ha nem is teljesen múlt el de már így csökkent. Meg azt mondja, hogy az még a kapcsolatunk eleje most már inkább az van, hogy telefonálunk minden nap beszélünk , ha nem találkozunk (1 órát legalább)meg azt vettem észre ha összeveszünk akkor régen mindig hívott már akkor rögtön hogy béküljünk ki most meg már szinte mindig én hívom előbb és már kérdeztem , hogy miért azt mondja azért mert ő úgyis tudja, hogy kibékülünk. Mondjuk az tényleg igaz, hogy régen sokkal kevesebbet találkoztunk meg mostmár minden hétvégén együtt vagyunk meg ha munkája engedi akkor hétköznap is nem megy ki a haverjaival csak akkor ha én is megyek. Az a baj, hogy én azt akarom kicsit, hogy a kapcsolatunk maradjon olyan mint az első hónapokban volt.
2010. júl. 7. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

persze h normális

az első nagy fellángolás mindenhol elmúlik, emiatt ne aggódj

2010. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, ez normális. mi 7 éve vagyunk együtt a barátommal (én 24/L) és ő az első iagzi szerelmem. nekünk is vannak mindig ilyen hullámvölgyek, de aztán mindig visszatér az az igazi vágy, és megint nagyon odafigyelünk egymásra és nem tudunk a másik nélkül élni!!!!
2010. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolatok változnak egy idő elteltével, de ez az élet rendje :) Nekem úgy tűnik, hogy van benned valamennyi birtokló hajlam ilyen téren, de kérlek, javíts ki, ha tévedek :) Tudod, nem árt, ha a szerelembe vegyül némi barátság is idővel, persze kisebb arányban. Nem ír sms-t, de helyette minden nap beszélgettek? Mi itt a gond? :D Ha vitáztok, ne te menj mindig utána, ne keresd folyton a kedvét, érd el, hogy ő kapálózzon utánad. Hagyd meg neki a gáláns lovag szerepét :)
2010. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!