Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a szerelem elmúlik?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt barátommal. Viszont már nem érzek szerelmet, szeretem, iszonyatosan, de szerintem már nem szerelemből. Mindenkinél igy van? Ilyenkor szakitani kellenem vele? Nélküle én nem birnám az biztos.Nem akarom elvesziteni őt, de szerelem már nincsen.Bár csókjára vágyom még mindig meg szexelni is szeretek. Akkor most szerelmes vagyok, vagy csak szeretet? Nem értem én ezt:D Annyira összezavarodtam.
2010. júl. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az teljesen normális,hogy a szerelem egy idő után átmegy szeretetbe.Csak akkor maradj mellette,ha ugy érzed,hogy nélküle nem tudsz élni.
2010. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magad sem tudod, akkor nem hiszem, hogy még szerelmes lennél belé. De ha ennyire szereted, hogy nem bírnád nélküle, akkor minek kellene szakítani? Nálam eddig mindig elmúlt a szerelem, rövid időn belül, de több hosszú távú (2-3 éves) kapcsolatom is volt, mert annyira jól éreztem magam velük.
2010. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen én is jól érzem magam. Csak sok ismerösöm mondja hogy már nem szerelmes a barátjába/barátnöjébe csak szereti, ezért szakitanak, mert neki ez igy nem jo hogy nincsen szerelem
2010. júl. 25. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha neked jó így is és szeretsz vele lenni, akkor nem kell szakítani, csak azért, mert a többieknek szerelem nélkül nem jó. A lényeg, hogy te jól érezd magad.
2010. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valaki élete végéig szerelmes a párjába,valakinél hamar elmúlik és átalakul kötődéssé(nem megszokássá!),valakinél egyszerűen csak elmúlik és kész.

Szokták mondani,hogy nem az az "igazi",akivel tudnál élni,hanem az,aki nélkül nem.És ha jobban belegondolsz,ez nagyon is igaz..még ha kissé közhelyesen is hangzik..

Ha nem akarod őt elveszíteni és nélküle nem bírnád,akkor mit számít,hogy "vak" szerelmes vagy-e,vagy pedig egyszerűen szereted és kötődsz hozzá?!A végeredmény egy és ugyanaz:)

2010. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon megnyugtattak, ezen paráztam néhány napja :)
2010. júl. 25. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!