Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rontok el mindig mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontok el mindig mindent?

Figyelt kérdés

Teljesen jóindulatból és szeretetből mindig próbálok a párom kedvébe járni,de a kaja miatt mindig le vagyok szidva(neki kell a sok étel különben rosszul lesz.)De mondta neki h. ma csak 3 szendvicset tudtam csinálni, azt mondta nem baj.Most h. enne felhív h. már megint milyen kevés kaját adtam(h. van amikro túl sokat és h.megint rosszul lesz stb.).Múltkor azt mondta ne rakjak be kolbászt mert nem kívánja.Most meg leszid h. legalább azt berakhattam volna a csomagba.

Ráadásul előtte írtam smst h. vele akarok lenni és hiányzik(igaz rossz a telója és csak az épp aktuális smt tudja elolvasni, ha utána jön valami akkor vagy kitörli vagy 10 percet szenved mire elolvassa.)De leszidott h. ne küldözgessek iylen sms-eket mert megint egy csomó idő elment vele mire elolvasta,(de ha van előtte más sms,azt kitörölhette volna,mert max hívásértesítőt kap, vagy a vodafone küldözgeti a játék sms-ket.Szóval semmi olyan,amit nem lehet kitörölni.)Szeretni,szeret.de ilyeneken mindig leszid.mindig ő veszekszik velem, ha nekem van valamni majon én olyan csöndbemaradós vagyok,de ő egyből kitér a hitéből.


2010. júl. 7. 10:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ismét én..

igen ezek ösztönös dolgok, anyu is ilyen a családunkban és a többiekkel, és én is, próbálok mindent jól tenni, de ekkor eshet ám az ember abba a hibába hogy nem sikerülhet minden. vagy a sok jót tenni akarás kudarcot vall... Nehéz megtalálni az életben az aranyközéputat, de muszáj,és tényleg azt tudom tanácsként szolgálni, hogy finoman, apránként meg lehet úgymond erre tanítani a fiúkat, hisz nagyon sok közülük nem látott otthoni vagy környezetbeli példát arra, hogy hogyan kell megbecsülni és viszonozni más fáradságát, szeretetét, tehát nem mindig kell hibáztatni ezért a fiúkat.

Ami nálunk most egy határkő, az olyan elvi kérdés, amiben nem jutunk közös nevezőre, amit már felnőtt fejjel csak azért is vall a párom, itt már nem lehet finomításról beszélni, csak megszokod vagy megszöksz közül választani.

2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ja és a mások tanácsa: hogy beszéljük meg, attól agyvérzést kapok, mert lehet aki ezt tanácsolja tud beszélgetni a párjával, de nálunk ez nagyon nehéz, így hát a tettekkel, vagy nem tettekkel kommunikálunk.
2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudom mi lesz.Volt olyan párom aki pont azért hagyott el,mert megmondtam a magamét és úgy érezte h. akkor ő nem elég jó nekem és elhagyott.Szóval sose tudni mi a jó
2010. júl. 7. 13:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnállak előző válaszoló és kérdező...


Tudom, h utálod a veszekedéseket de akkor is muszáj megmondd a magadét vagy muszáj elmond az igényeidet, és muszáj h érezze a pasi azt h mit akarsz és ha valami problémád van azt is észre kell h vegye...


Mert mondod h nem jó ha te is iadod a magadét s elmondod hmit akarsz.....de az rosszabb ha szidnak, mert hiába csinálsz akkármit, nem viszonozzák nem értékelik sőt ha kis "hiba" van benne ami nem is hiba csak nekik nem tetszik máris jön a szidás...


Egyik volt pasid szakitott mert egyszer te is mondtad h mi a bajod...előtte meg ő mondta..igy akkor nem szereti ha mások éreztetik h ő se tökéletes..csak azt szereti ha a párját szidja hasonlókkal...nem tudom hogyan kapsz mindig ilyen pasikat de én azt mondom, h muszáj te is védekezz mert utána nagyon eltipor és semmibe se vesz...

És én remélem h ezentúl csak sikerül h egy rendes magadhoz való pasit fogsz ki és nem egy olyantl aki csak a javát nézi és a párját leszaaarja...


Egy kis tippként evvel a barátoddal, ha pl szid téged valamivel akkro kérdezd meg h "ez nagy baj ha most akolbász ott van, h megéri hisztit csapnod?", "most ha van kolbász miért baj? nehéz hordozni?", "nem muszáj megedd a kolbászt amiért ott van",


Vagy hasonló dolgokat amivel rájöjjön hnem éri meg az egész cirkusz s hátha megszégyenli magát...habár nem sok reményem van ehhez ha egész életében olyan volt...

2010. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!