Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rontok el mindig mindent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rontok el mindig mindent?

Figyelt kérdés

Teljesen jóindulatból és szeretetből mindig próbálok a párom kedvébe járni,de a kaja miatt mindig le vagyok szidva(neki kell a sok étel különben rosszul lesz.)De mondta neki h. ma csak 3 szendvicset tudtam csinálni, azt mondta nem baj.Most h. enne felhív h. már megint milyen kevés kaját adtam(h. van amikro túl sokat és h.megint rosszul lesz stb.).Múltkor azt mondta ne rakjak be kolbászt mert nem kívánja.Most meg leszid h. legalább azt berakhattam volna a csomagba.

Ráadásul előtte írtam smst h. vele akarok lenni és hiányzik(igaz rossz a telója és csak az épp aktuális smt tudja elolvasni, ha utána jön valami akkor vagy kitörli vagy 10 percet szenved mire elolvassa.)De leszidott h. ne küldözgessek iylen sms-eket mert megint egy csomó idő elment vele mire elolvasta,(de ha van előtte más sms,azt kitörölhette volna,mert max hívásértesítőt kap, vagy a vodafone küldözgeti a játék sms-ket.Szóval semmi olyan,amit nem lehet kitörölni.)Szeretni,szeret.de ilyeneken mindig leszid.mindig ő veszekszik velem, ha nekem van valamni majon én olyan csöndbemaradós vagyok,de ő egyből kitér a hitéből.


2010. júl. 7. 10:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi "valami bajom"
2010. júl. 7. 10:44
 2/14 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra, egyszer térj te is ki a hitetdből!

Mondd meg neki, hogy fejezze vagy különben nem adsz neki kaját!:D

2010. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
be*
2010. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hehe:P ez a válsaz jó "ne adj neki kaját" :D

amúgy tényleg ne legyél ilyen muja :) és ne magadban keresd a hibát :) a leírtak alapján te nagyon is megteszel mindent a barátodért :) ha nekem lenne ilyen csajom én megbecsülném és nagyon boldog lennék vele :)

20 F

2010. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kár, hoyg olyan pasit akpott aki ezt le se szarja..szerintem is állj a sarkadra és ne hagyd, hogy eltiporjon, mert akkro aztán semmibe fog venni...
2010. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj,h.mindig csak ilyen fiúkat fogok ki.Mindenki tudja h. rendes vagyok mégis megcsalnak vagy szakítanak.Ő kitart mellettem,de mégis ha jót cselekszem az természetes, ha meg rosszat akkor meg úgy leszid mintha csak rosszakat tennék.Volt egy fiú aki mostanában megint irogat h. én rendes vagyok és meg kell becsülni, mégis annó szakított velem mert fontosabbak voltak neki a probléma megoldásai mint én és a kettő együtt nem ment.Sokan csak futó kalandnak akarnak, ha meg komoly a kapcsolat akkor is én húzom a rövidebbet mert mindig van ami nem tetszik nekik,pedig többet teszek értük,mint ők értem(legalább is ami nekem fontos lenne), úgy érzik elég az ha csak velem vannak és nem hagynak el.Pedig én is igénylem a kényeztetést, az ajándékokat stb.de ez csak a kapcsolat elején marad meg náluk, egy idő múlva én lehozhatnám a csillagokat akkor sincs viszonzás.Persze önzetlenül teszem a mit teszem,de egy idő múlva nekem is jól esne ha meglepnének valami aprósággal, h. tudjam h. igen gondoltak rám és tisztelnek stb.de ez csak vágyakozás marad.A mostani párom állandóan a főzéssel nyaggat h. tanuljak meg,de ha csinálok valami egyszerűt,az okés,de mégsem érzem azt h. jót tettem volna,mert utna ha van valami ami nem tetszik akkor egyből jön a leb*szás és úgy érzem mintha én semmi jót sem tennék.Ha megmondom a magamét akkor is én vagyok a rossz,mert akkor olyan mintha nekem semmi nem lenne jó és volt már aki emiatt is engem hibáztatott és összeveszett velem és elment, nem beszélt velem adig amíg le nem nyugodott,szóval már szólni sem merek.Én mindigilyen voltam, veszekedni sem szeretek, kerülöm a balhékat,de végül valahogy mégis mindig belekeveredek.
2010. júl. 7. 11:27
 7/14 A kérdező kommentje:
Sose értettem azt h. ha valaki szeret akkor miért csak a kapcsolat elején kedveskedik ezzel-azzal, utána meg nem, és ha már kérem akkro sem,mert csak "nyűg",én mindig(havonta, 2-3 havonta)biztos meglepemem a "másik felemet"ha szeretem.nálam ez természetes.(úgy látszik fiúnak kellett volna születnem, mert én szeretek ajándékozni vagy udvarolni stb.),de én is ígénylem.Velem van a baj?
2010. júl. 7. 11:35
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia nem veled van a baj, sajnos sokszor érzem azt én is hogy többre vágyok törődésre, szeretgetésre, néha néha egy apróságra. Nekem olyan nagy örömet jelent szeretgetni a másikat, vagy megfőzni a kedvencét, ha kell valami segítség, rögtön ugrom és próbálom megoldani, akár helyette is, szinte nagyobb "problémát" csinálok belőle mintha a magam baját intézném, ha ne agyj isten lázas lesz vagy valami apróbb betegség jobban izgulok miatta mint a saját (sajnos komolyabb és múltbéli )betegségem miatt. Most a fiúktól kérdezném???? FIÚK ti udvaroltok még, vagy ma már a lányoké lesz ez a poszt, azért én olyan boldog lennék, ha egyszer egy férfi legalább annyit vagy felét törődni tudna velem mint én ővele, és ha még beszélgetni is lehetne vele, komolyan mondom nálam ez lenne a főnyeremény külső tulajdonságoktól, anyagiaktól, iskolázottságtól függetlenül.
2010. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor olyan vagy mint én.Nekem is ez a bajom.Mindenki azt mondja h. beszéljük meg a problémákat stb.de sose akarnak beszélni, csak az ő saját dolgaikat, problémáikat mondják,de ha nekem van valami problémám az már nem érdekli őket vagy csak fárasztom vele.Én is ha a párom nem fizet be valamilyen csekket, én izgulok érte(ő le se sz*rja),pedig nekem semmi hátrányom nem származik belőle.Vagy ha nincs elég zoknija akkor egyből ugrom és veszek neki, próbálok róla gondoskodni(gondolom ez vmi féle anyai ösztön),de azért biztos vannak kivételek.A munkahelyemen a közvetlen kollégáim férje vagy párja olyan aranyos és gondoskodó, a munka felét elvállalják és várják el a párjuktól h. munka után még főzzön, mosson stb.Vagy kimosnak ők vagy elteszik másnapra(pl).De én csak olyan fiukat fogok ki akik vmi miatt beleszeretek,de igazából a kapcsolat közepétől már azt veszem észre h. csak én teszek valamit a másikért ő pedig csak lógatja a lábát.
2010. júl. 7. 13:22
 10/14 anonim ***** válasza:

És még annyit tennék hozzá, mert egy kicsit rólam szólt az előző hozzászólásom (ahol a fiúkhoz is szóltam egy kicsit),

szóval kedves Kérdező tényleg próbálj meg lejjebb adni, tudom nehéz lesz, de később még nehezebb lesz elviselni a viszonzatlan törődést, ami már most se könnyű, hisz ezért írtál ide. Nem kell drasztikusan változtatni, de ha van esze a fiúnak felfogja, és természetesen mond el neki szemtől szembe, hogy erre meg arra vágynál, és őtőle mit vársz, itt megint nem a ló túlsó oldalára gondolok, hanem apró figyelem, háztartásba besegíteni, puszit adni csak úgy, és ha ez neki nehezére esik, akkor a hiba az érzéseiben van, na ekkor kell komolyan eldönteni, hogy hogy tovább??? (efelé a stádium felé haladok én személy szerint, szóval nem egyszerű az élet... :( )

2010. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!