Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fogja őt felejteni? 9 éve vagyunk együtt, de beleszeretett másba.

Figyelt kérdés

Én 31/N ő 33/F

9 éve vagyunk együtt, nsgyon sok mindent elrontottunk, főleg én a kapcsolatunkban.De voltak nagyon szép évek is. A végén már egyikünket sem érdekelt igazán a dolog. Aztán, egy nap hazajött, megtetszetz neki más, legyen vége... próbálkoztam, küzdöttem hogy próbáljuk meg újra. Amikor mégis elengedtem, azt mondta velem akarja helyrehozni, próbáljuk meg megint. Ekkor nem csalt még meg. Utána eltelt 2 hónap, és a szitu pontosan ugyanaz volt.. nem tudja a másik lányt elfelejteni, legyen vége..elengedtem, hiányoztam neki visszajött. Ezek után ugyanez harmadjára is megtörtént, de ezúttal már történt köztük egy csók is.. szakítottam végleg, de visszakönyörögte magát. Elmomdása szerint eldöntötte, sem velem sem a másik lánnyal nem csinálhatja ezt, a döntése végleges, velem marad, vele pedig örökké vége. Szereti őt is, engem is, de a 9 év miatt mégis velem akarja helyrehozni, engem szeret jobban...

Szerintetek esélyes, hogy tényleh elfelejti? Kolléganője.


2019. máj. 19. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha ot el is felejti..hat en nem mernek belemenni vele megint.Sot ennyiszer nem is engedtem volna visszakonyorogni.hisz barmikor johet megint valaki mas.hiaba 33 ezekszerint meg kisgyerek aki nem tudja mit is akar valojaban.felejtsd el es keress olyat aki nem jatszadozik veled hanem megbecsul :) menjen csak a masik nohoz..vagy mashoz..
2019. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem csak egy csók volt.


Van olyan egy hosszabb kapcsolatban, hogy az egyik fél elkezd vágyni egy harmadik személyre, de sokszor csak szexuálisan, társnak a párja kell továbbra is.

Van, aki tudatosan leküzdi ezt, van, aki meg megy és kipróbálja, aztán vagy bevallja, vagy nem.


Nyilván azt a lányt már elfelejti, "megvolt", de mivel engedékeny voltál vele, nem biztos, hogy a következő években nem játsza majd el újra ugyanezt, ha jön egy újabb fellángolás.

2019. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Èn a helyedben már nem folytatnám vele. Sőt, már másodjára sem engedtem volna vissza. Így nem lehet szórakozni emberek èrzèseivel.

Ès azt gondolom, hogy nem állja meg a helyét az, hogy mègis tèged szeret jobban. Inkább a megszokás, biztos pont az ami visszahúzza. Na meg a kolleginával biztos van valami gubanc amièrt nem tudnak rendesen összejönni. Felteszem ő is kapcsolatban van, hezitál, nem tudja/akarja ő sem feladni a kapcsolatát stb. Valami ilyesmi lehet a háttèrben, hogy akkor így a bizonytalanra ő sem akar megválni tőled.

Elhagyott, hogy facèr legyen, ès kiderüljön mit lèp rá a másik, lesz-e belőle valami, nem lett, ment vissza hozzád kuncsorogni, mert 2 szèk közt a pad alatt mèg sem jó.

Èn ezt gondolom. Nincsenek már nála valódi èrzèsek, csak hogy biztosat bizonytalanra nem akar cserèlni.

2019. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is o a kerdes, hanem te. Komolyan eltudnad nezni hogy a parod mindennap bemegy a munkahelyere, ahol az a no is van? Hat ez nalam tuti nem mukodne. Meg azt csak csak megertem hogy 9 ev utan valaki utan fellangolt, de ha eldonti hogy velem marad az lenne a minimum elvarasom hogy masik munkahely utan nezzen, esetleg atkerje magat mashova cegen belul. De ez igy... Aztan egyik nap azzal jonne haza hogy ‘ne haragudj a masik no terhes?! Amugy teged valasztanalak de hat becsuszott...’ na hat noway!


Amugy a tisztelet, a huseg es a bizalom lenne egy kapcsolat alappillere, de nalatok mind serult. Ez meg helyre is lenne rakhato, de akkor nem lenne szabad engedned hogy meg o dirigaljon mikor kivel akar lenni. Ha elment, oke, egye meg amit fozott, de nehogy elso szora visszaengedd, kuzdjon meg egy kicsit erted. Nem az hogy te meg otthon leragod a kormod hogy akkor visszajon-e esetleg?! Legyel kicsit kemenyebb, es nem a pali miatt, magad miatt! Tiszteld magad annyira, hogy nem engeded valakinek hogy a 9 evedet mint egy hasznalt papirzsepit csak akkor hasznalja ha nincs egy uj, tiszta a keze ugyeben. Es majd akkor, ha elkezded magad tisztelni, az exed is kovetni fog.

2019. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nem engednem vissza. Naiv vagy ha hiszel neki.
2019. máj. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Huhh... :/ Kolléganője?


Őszinte leszek: én 7 éve vagyok együtt a párommal, és én is belezúgtam másba 1 éve. Nyilván ez sem működött a legjobban már az elmúlt 1-2 évben, de még rossz sem volt, hogy vége legyen. Nem csaltam meg, de őszintén, ha úgy hozta volna, nehéz lett volna parancsolni magamnak..

Talán mi vagyunk a kivétel, de sikerült visszatalálni a másikhoz, hosszú és kemény időszak volt..


Viszont.. a másikat ehhez nekem teljesen ki kellett zárnom, és el kellett teljen pár hónap.. TE azt írod kollégák.. HA valóban melletted döntött, ez csak úgy működik, ha munkahelyet vált. Ezt így nem lehet. ÉS ez lenen a minimum részéről, azután, hogy már volt ott csók is. Te sem tudod minden nap elnézni, hogy napközben egy helyen vannak, bele is zúgott, csók is volt.. EZ nem várható el egyrészt, másrészt ha én nem határozom el magam, és nem zárom ki a másikat az életemből, akkor mostanra már 100%, hogy nem lennénk együtt. Ez a személyes véleményem.

2019. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. dec. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!