Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam tudtára, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára, hogy még mindíg tetszik? (ez nem a megszokott nincs önbizalmam téma)

Figyelt kérdés
Egy olyan lány akinél már bepróbálkoztam egyszer és ugye "legyünk csak barátok" duma volt a válasz, most azok vagyunk (az ő részéről). Csak mostanában kicsit intimebbek a találkozgatásaink szóval nem szól ha megsimogatom hozzábújok ilyenek múltkor a puncijánál kiszakadt a nadrágja én meg belenyúltam a lukba (csak a nadrágéba:P) ilyen dumával hogy "jéé lukas a gatyód" és akkor egy kicsit meglepődött, de utána nevetett. Tehát szerintetek, mondjam meg neki, hogy ez még mindig nem elég nekem vagy simogatással fejezzem ki hogyha egyzser összebújunk?
2010. júl. 6. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
elég bunkó lehetsz haver: "jéé lukas a gatyód" és még beis nyult:D
2010. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Timi: ) ***** válasza:

Ha olyan helyre mennétek,ahol kettesbe vagytok és adott a helyszín a szexhez pl.,simán benne lenne szerintem,kicsit kéreti magát én úgy gondolom!

Bejössz neki nagyon is,és én a barátoknak nem engedem azt,hogy tapizzanak"

Itt többről van szó!

Próbáld meg de csak nagyon lassan és óvatosan kezdj hozzá..

23/L

2010. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ez bunkóság volt szerintem is, de inkább teszt :), hogy most pofon vág vagy mi lesz mit reagál akor ép azért jött át, hogy scanneljek neki valamit aztán leáltunk puzzlezni és ott hozzá is bújtam azt is hagyta tehát akkor sem küldött el a jó...:).
2010. júl. 6. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem,mint az előttem szólónak:ha alkalom adódna rá,akkor engedné,hogy közeledj,és akár többről is lehetne szó.Én is nyilván csak annak engedtem meg,hogy tapizzon,akitől akartam is valamit,meg akivel már eljutottunk arra a bizonyos szintre,hogy ez megengedhető legyen.Az más tészta,hogy csak akartam.. :-) 23/L
2010. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is át szoktam amúgy menni ,,segítséget " kérni,nem véletlenül. :-D
2010. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Belenyultál a nadrágjába? Nem kelelett vna ott megállni, ha szó nélkül hagyta (azaz nem vágott pofon tökön, és küldött ez az anyádba)

Bejössz neki, hajts rá, dugd meg, tied a pálya öcsi.

2010. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!