Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves fiú vagyok, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves fiú vagyok, és még nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

20 éves, magas, jóképű, stílusos, értelmes, humoros srác vagyok, de még nem volt semmilyen párkapcsolatom.

Vannak lány barátaim, a lány csoporttársaim is szeretnek beszélgetni velem.

Túl válogatós vagyok, akik viszont bejönnek, azoknál nem igazán merek nyitni.

És akkor a kérdés: 2 lányról hittem eddig azt, hogy szerelmes vagyok beléjük, az elsőnél 16 voltam, 2 hétig együtt nyaraltunk (családdal), egy csomót dumáltunk, amikor el akartam hívni a végén egy alap randira/elmondtam neki hogy jobban is meg szeretném ismerni, azt mondta, túl korai. Ő is, én is haza, 3-4 napig eszembe volt, de aztán sikerült felejteni.


Idén 2 hónapig leveleztem egy lánnyal, tök jó az összhang, többször találkoztunk élőbe társaságban,

rámmosolyog, később írtam neki, hogy szeretném jobban megismerni. Válasz: Ő is, csak most vizsgaidőszak, meg ez meg az, (valós helyzet kifogás), de szívesen levelezik. Teljesen azt hittem, érdekel, kicsit rosszul is éreztem magam azért, hogy így a semmiért "szerelmes" vagyok.

A vizsgaidőszakban heti 2-3-ra csökkentettük a leveleket, néha facebook chat.

A múlt héten látom az adatlapján, új hír: kapcsolatban. Véggondoltam, hogy ez én nem lehetek, és nagyon fájt a dolog. De rájöttem, hogy én vagyok a hibás, mert nem tekertem eléggé, + másik srác 2 évvel idősebb, én 1 évvel fiatalabb vagyok a lánynál.

Azóta 2x chateltem vele, 1. tájékoztatott a fejleményekről - viccesen elütöttem.

Viszont elég gázos lettem, napi 5x megnéztem az adatlapját. Most is rutin, hogy gép be, ő megnéz, de azt vettem észre 3 nap után, hogy semmit sem érzek (se harag, se szonorúság) azt látva hogy kapcsolatban. Holott 3 hónapig minden nap eszembe jutott, kedvesen gondoltam rá stb.

Nem tudok igazán szerelmes lenni?


(Bocs a hülyeségért, nem aludtam 3 napja a vizsgák miatt. Töröljétek légyszíves)


2010. júl. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha mindenkép párkapcsolatra vágysz,akkor éreztetned kellett volna már pár levél után.( A csaj így,hogy jól eldumálgattok,ebből ő azt szűri le,hogy barátkozni akarsz vele,semmi többet)

Vagyis: már kb a 3.találkán rá kellett volna térned a szexre... tudom,van,hogy azt hiszik,csak meg akarod d*gni,de ha nem állsz rá a témára,akkor semmi esélyed

2010. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te is olyan vagy mint a jelenlegi párom.. az elején nagy volt a szerelem, és most 9 hónap után (de ezt láttam már rajtam egy 2 hónapja is ) bejelentette h nem szeret. csak vigyázz, nehogy megbánts ezzel másokat.
2010. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy szerelem volt amit éreztél... pl érzetél ilyeneket? gyorsabban kezd verni a szived, ha meglátod, beleborzongsz ha hozzádér, vágysz az érintésére, ő jár állandóan a fejedben, ha nem vagy vele hiányzik...

Lehet még nem jött el neked az igazi. :)

Vagy esetleg nem félsz a csalódástól tudat alatt? Félsz hogy fájdalmat okoznak neked, és ezért nem is szeretsz meg igazán, tiszta szívből senkit... ezt neked kell kideríteni.

De remélem jön majd egy oylan lány az életedbe, aki iránt azokta fogod érezni, amit fentebb leírtam. :)

2010. júl. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyorsabban vert a szívem, az érintese kincs volt (illetve azt hittem). Lehet, hogy tényleg csak védem magam.
2010. júl. 6. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ilyen lányokkal nem csodálom...


nyilván neked nehezebben megy a szerelembe esés, de ahogy olvastam ők nem sokat tettek a dologért.


Ehhez megfelelő partner is kell. Majd leszel még szerelmes, nyugi.

2010. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!