Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri csajozni mindezek mellett? (lent)

Figyelt kérdés

Én egy tizenhat éves srác vagyok, akinek még sose volt kapcsolata lányokkal (még nem is smaciztam soha), de már nagyon szeretnék egy barátnőt... ugyanakkor rengeteg dolgot olvastam, ami szerint ez nem is olyan jó dolog, mert pl. a nőket nagyon nehéz meghódítani, meg nehéz megfelelni nekik, meg ha nagyon a kedvükre teszünk akkor papuccsá tesznek, ha pedig próbálunk "önállóak" lenni a kapcsolatban, akkor kidobnak, stb. stb.

és ezek után nem tudom, hogy megérné-e akárkinél próbálkoznom, főleg hogy eddig is zömében visszautasításokat kaptam

igazak ezek a dolgok? ha igen, akkor megéri így is párkapcsolatban lenni? ki hogyan rendezte ezeket a dolgokat?


köszönöm a válaszokat előre is :)


2010. júl. 6. 17:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
dearanyos *.*
2010. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 sonyk750i ***** válasza:
Hát csávót könyebben szedhetsz fel mint csajt az biztos. Ha akarsz barátnőt akkor dolgozz meg érte. Ehhez 2 ember kell. Ha valaki a pénzedért szeret, rá fogsz jönni. Csajozz, eny csajnak több előnye van mint hátránya. Néha idegesítőek, meg nyávogósak meg stb. DE néha mi is így viselkedünk. Kompromisszumokat kell kötnünk, különben nem lesz nőnk soha. Dolgozni kell értük é jobb nem egyedül ébredni. Én az első csajomért tudod mennyi koslattam? Kb 6 hónapot, de megérte. Megéri, hidd el. Se velük, se nélkülük. 19F Hajrá!
2010. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 LeMarque ***** válasza:
Semmi esetre sem eri meg. Lödd tarkon magad...
2010. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nekem is egész szimpatikusnak tűnsz, szóval lehet ha pl társaságban megismernélek, szerelmes lennék beléd:) és nem haltak ki a normális lányok a világból, csak az összes gyenge férfi ide jön panaszkodni, hogy jahj a lányok milyen szemetek, persze akinek nincs baja az nem ön ide írni hogy nem is olyan szörnyű.

tehát te csak a rossz oldalát látod a monitor előtt, epdig van jó is. talán ki kéne mozdulnod kicsikét:)

sok sikert, biztos találsz majd elég lányt:)

szimpi vagy=)

L/15

2010. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) gondolom neked már van barátod :/ :D
2010. júl. 18. 21:15
 26/26 anonim válasza:
persze hogy megéri, ez a legjobb dolog a világon mikor 2 ember egymásra talál és szeretik egymást. nincs jobb ennél. csak add önmagad és meglátod egyhamar lesz barátnőd. és lehet hogy van olyan lány akinek nehéz megfelelni de van olyan is aki pont hozzád illik.
2010. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!