Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel nemrég vagyunk együtt, de már voltunk "úgy" is. Most pedig szeretnék egy kis romantikus estét eltölteni vele! Mivel szeretjük az ínyenc borokat ,így arra gondoltam , hogy gyertyákat gyújtanék és egy behűtött bort elfogyasztanánk, és utána majd alakul vhogy az este :)

Lányok nektek tetszene???


2010. júl. 6. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor már vacsi is legyen=) de jól hangzik:)
2010. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez klassz ötlet! Én nagyon értékelném! Esetleg ha van otthon sajt, azt mellé dobhatod, dukál. Csak vigyázzatok hogy ne fulladjon mértéktelen bor kóstolgatásba az este:)
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szokványos:D de szerintem a bnőd így is úgy is szeret:D talán a zene "a"közben jó lehet:D
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;))))kinek nem???szerintem misden oke lessz,csoki,bor gyertya esetleg egy gyertyaval kirakott furdokad finom illatu habfurdos viz es a helyszin igy is tokeletes,es ott tutira nem romizni fogtok:))sok sikert:)
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyen vacsi... Avagy telepítsd át ezt az egészet a fürdőszobába. Vegyél habfürdőt, gyertyákat, mécseseket. Készítsd elő a vizet, gyújtsd meg a gyertyákat, és készítsd a kád mellé a boros poharakat és a bort... Így még is csak izgibb, nem csak ültök egymással szembe, és kortyolgatjátok a bort :)
2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy bonbont is amit együtt megehettek, vagy főzz neki, és egy szál virág sokat dobhat még rajta!:)
2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

csak az probléma , hogy mindez egy buliba lenne, mert itthon azért még a szülők nem teljesen örülnének :)

úgy gondoltam hogy a többiek míg eliszogatnak, mi lelépnénk egy külön szobába.


Milyen ötletetek van még??

2010. júl. 6. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nagyon snassz és hétköznapi.... engem tuti nem nyűgöznél le
2010. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
romantikázni máshol kell, valaki benyit a szobába és képenokád... a buli az buli, haverok röhögés stb...
2010. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
édes istenem ez csodálatos:):)remélem a párom is tart majd egy ilyen estét:):)
2010. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!