Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha tetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszene nektek egy fiú, és meg akarna szerezni, vissza irnátok egy ilyen sms-re?

Figyelt kérdés
itt az sms-Amióta megismertelek,nekem csak Te létezel.Egy lánnyal sem kezdtem ki,mind-e mai napig,mert csak Te rád várok,hogy enyém leszel,és mi leszünk a legboldogabb pár ezen a világon.Te vagy az álmom,a legféltettebb kincsem,akiért érdemes élnem.Nem kérek mást,csak egy esélyt tőled,próbáljuk meg mi ketten
2011. ápr. 9. 05:20
 1/10 anonim válasza:
Elso probálkozásra ez túl egyenes szerintem. Elotte a lányok szeretik ha kacsingatsz, ha mosolyogsz nekik, ilyesmik :D Egybol egy ilyen határozott sms, szerintem még ha tettszel neki akkor se írna vissza :|
2011. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerübb egy cèlra töröbb
2011. ápr. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 menta34 ***** válasza:

Szerintem ez nagyon gáz :DDD bár biztos van akinek bejön, csak képzeld el a szitut, hogy pl. nem kellesz, aztán hetekig röhög és a te sms-ed mutogatja mindenkinek :)


Kezd valami egyszerű és frappáns dologgal, amit ha érdekli komolyan tud venni, ha nem akkor meg poén... pl: "hazakisérsz?:)" (tudom, hogy te vagy a fiú, ez ettől jó kérdés)

2011. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TOMAtm ***** válasza:
szerinted egy SMStől a nyakadba borul és boldogan éltek amig el nem váltok?nem hiszem,inkább csak simán irj neki valami szépet,hogy mi fogott meg benne,hogy vonzódsz hozzá és szeretnéd megismerni.lehet ez jobban bejön,mint a lényegretörő sms egy lánynál
2011. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem jó NEEM JÓÓÓ, nem ez kell a nőnek haver elsőre ilyen dumát levágsz egyik normális nőnek se fogsz kelleni,csak lazán nem kell mindjárt így az elején ennyire behódolni
2011. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem is gáz, ha én ilyen sms-t olvasnék akkor tuti szóba se állnék veled.
2011. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.de ismerem ót évek óta.szóval nem ezzel az sms-sel,indítottam.A puhatolódzó sms-ek már megvoltak nála,hogy tetszik,bejön és hogy akarok valamit.Nem nagyon válaszolgatott,hát ezért jobbnak láttam ilyet irni neki,és nem olyan lánynak ismerem,hogy nem állna velem ezért ötbbet szóba.
2011. ápr. 9. 09:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem ezzel az sms-el indítottam.Irtam neki már egy jó pár sms-t,de nem volt egy sem olyan mint ez.olyan humorosok,poénosok voltak,csak egy pici romantika volt benne.évek óta így lassacskán udvarolgatok neki,de nem nyomulok,mert az nem az én stílusom.Jobbnak láttam megírni neki ezt így az egyben,hogy lássa őszintén mint érzek iránta és gondolok..lesz ami lesz,nem bírtam tovább titkolni az érzéseimet előtte..
2011. ápr. 9. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomorítani de ez egy éves párkapcsolatban is kissé gáz
2011. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
semmi baj...az én hibám lesz,ha nem lesz köztünk semmi,mert lehet ezzel az sms-el megutáltattam magamat vele.Tudom most kerülni fog,ahogy én is ötét,békén hagyom egy időre,másat nem tehetek,,esetleg ha jelentek neki valamit majd jelentkezik,de ezt majd az idő megmutassa.
2011. ápr. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!