Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha kettesben vagyunk máshogy viselkedik velem, mint társaságban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
mert szőke vagy :S
2010. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert melletted adja onmagat
2010. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ez elég bonyolult:D

kettesben persze h más mint társaságban.. hiszen kettesben csak ketten vagytok és csak rád figyel, de ha társaságban vagytok akkor ott vannak a többiek és rájuk is kell figyelnie és nem veszi észre minden rezdülésed:D


de attól függ h viselkedik másképp mert elég sok variáció létezik... ha leírod akkor szivesen válaszolok

2010. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen volt. Társaságban vidám volt, mindenkivel kedves, beszédes, de én mint ha ott sem lettem volna. Szóvá tettem. Változtatott. Most már otthon is, mint ha ott sem lennék.
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez naon komoly van ien egyéb ként

csak én haveromon vettem ezt észre..mikor nem volt ott egy csaj se akkor tök normálisan viselkedet..de ott volt egy csaj akinek tetszeni akart..akkor aztán..phuu be szologatot nekem is meg játszota azta kevés agyát ...

annyira hányinger az ien hogy :S

F/23

2010. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szóval ha kettesben vagyunk jól elvagyunk sokat beszégetünk, és sokat bókol, de ha elmegyünk társaságba a többi lányt akivel jóba van ölelgeti elmennek kettesbe beszélgetni. engem meg mintha levegőnek néz. és ha azok a csajok hívják bulizni rögtön pattan, de ha én szeretnék menni vele valahová vagy hasonló akkor most fáradt. vagy csak véltéken vagyok? tudom hogy csak jó barátok meg a többi lánynak olyan mint egy bátyó, de néha olyan rossz.
2010. júl. 7. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!