Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nekem nem működik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nekem nem működik, hogy állandóan nálunk vagyunk mit tegyek már?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk 1 éve lassan és folyton nálunk vagyunk én utoljára Valentin nap mentem át hozzájuk néha hívott csak meg de mindig vagy pont beteg voltam vagy vlmi közbejött és most már 3 hete lassan h nem is hív de haverjai ott alszanak meg ott vannak nála én célozgatok h ez nekem kicsit rosszul esik ,hogy nem is hív már meg semmi erre azt feleli hogy hívott én nem akartam menni..de még csak eszébe se jutt most áthívni így megnekem nem jó ,hogy itt vagyunk folyton néha kimozdulunk városba még ennyi de szerintem egy kapcsolatnak az a lényege hogy itt is ott is...10 percre lakunk egymástól
2010. júl. 6. 14:35
 1/5 réksp válasza:
mi van?
2010. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A volt barátom nekem is ilyen volt. 3 hónapig voltam vele, de azalatt a 3 hónap alatt 3 x voltam náluk. Elsőnek az volt az anyja bajja, hogy becsuktuk a szobaajtot (elmebeteg), 2. az volt a bajja, hogy nem illek a fiához mert van tattoom meg piercingem, 3x már az volt a bajja, hogy festem a hajam. Mindenbe belekötött.Jóba vagy az anyukájával? Lehet amitt nem akar hívni, engem is azért nem akart hívni, aztán kihúztam belőle,mire elmondta... Valentin-nap meg már 4 hónapja volt...Ez sok.
2010. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

aztaa, mintha én írtam vna ezt. mi másfél éve vunk együtt, és én kb 6 alkalommal vtam nála..

18l

2010. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
anyja állítólag imád engem meg elakartak vinni horvátba csak anyu nem engedett azt mondta barátom ha más csajjal beállítana anyja megölné
2010. júl. 6. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért kell mindenen kiakadni?!olyan kérdések vannak h az agyam eldobom!Csajszi,legyél már egy kicsit talpraesetteb!ha legközelebb megy a barátod,mond meg neki h holnap mennyünk már át hozzátok unalmas h mindig itt vagyunk!Enyi az egész nem kell itt utalgatni,meg kell mondani és ha erre kitalál valami kifogást akkor tuti van valami!Biztos nem fog megsértődni azért mert azt mondod h mennyünk már el hozzád!
2010. júl. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!