Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Simsonom S51-em és...

Van egy Simsonom S51-em és állandóan fullad, már állítottam a karbin is de ugy se jó, állítottam a megszakítón és ugy sem működik mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pucold ki a fő- és alapjárati fúvókát.
2011. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
kivan pucolva és a kipufogó sincs eldugulva + még van egy benzin szűrő is rajta ugy hogy semmi kosz nem kerülhet szerintem bele
2011. júl. 14. 21:09
 3/17 anonim ***** válasza:

súbertűn állítsál, lehetőleg középső állásban legyen..-

nézdd meg a szivító végén ami bemegy a karbiba hogy megvan-e és ha megvan milyen állapotban a végén az a gumidugó.

2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Van egy-két tapasztalatom ilyen mocikról :) Adok egy két tanácsot hátha :) először is próbáld ki másik gyertyával lehet hogy sérült a porcelán szigetelés és a szikra nem az érintkezők közt jön létre.

Vagy hengerfej\henger alatti tömítés kifúj nézd meg hogy ott nem olajzik-e.

Szimeringek jók-e ha áteresztenek nincs megfelelp nyomás a forgattyúsházban és fullad ezek lehetnek.

De láttam olyat is ahol a gyújtótekercs okozott hasonlót.

Remélem segítettem :D

2011. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a súbertű felülről a 3-on van állítva, a szivató kábel ami bemegy a karbiba ott aza kis gumi dugó az picit meg van töredezve de az is vadonatúj van benne 1-2 hónapos
2011. júl. 14. 21:21
 6/17 A kérdező kommentje:
próbáltam már másik gyertyával de ugyanezt csinálja , a hengerfej vagy henger alatti tömítésen nem fúj ki és nem is olajos már azt is néztem és a szimeringek is jók mert át néztem azokat is megfelelő nyomás van a forgattyús házban :)
2011. júl. 14. 21:23
 7/17 anonim ***** válasza:

Akkor még egy ötletem van a simson karbik szoktak olyat csinálni hogy egyszerűen kikopnak. Én trabival jártam így akárhogy pucoltam nem volt jó, szereznem kellet egy másikat.

Ha van valami haverod akinek simson-ja van rakjátok át és ha az a baj szerezz egy használtat ami jó vagy vegyél egy újat ami kb 13000Ft lehet.

2011. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gyertyahézag, vagy a súberen pakolj lejjebb. Minél lejjebb pakolsz, annál több bengát kap. Had találjam ki. Most kis gázra is felpörög és ha nagyobbat húzol fullad? :)
2011. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A gyertyahézagon és a súbertűn is pakolatm már lejjeb de ugyanazt csinlja és igen ha kis gázt húzok neki akkor nem fullad de ha nagyobb gázt húzok neki akkor meg fullad
2011. júl. 14. 21:36
 10/17 anonim ***** válasza:
Most egy elég primitív választ fogok írni,de nézted már a légszűrőt?Egy haverom mesélt,h egy ismerőse Simsont vett,ugyanezeket megnézte amiket fentebb írtak,de most jön a csattanó...Csak úgy kínjában kinyitotta a dekniket,és láss csodát,nem látszott a légszűrő a kosztól.Kicserélte,mintha seggbe rúgták volna,úgy ment a moci.
2011. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!