Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, mikor kell szakítani? Az én helyzetem olyan? Bőven lennt

Figyelt kérdés
Mostanában sokat veszekedtünk a párommal, és tegnap eljutottunk odáig, nagyon idegesek voltunk, hogy ő azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot, 22 éves és ki akarja élni magát, de még szeret egy kicsit. Ő maga sem tudja, hogy mit akar. Azt akarja, hogy úgy viselkedjek ahogy ő akarja,elmehessen minden nap ha akar,ezt ne nézzem rossz szemmel,inkább van már másokkal, mint velem, mert én nem jól viselkedek.Arra a kérdésre, hogy most akkor legyen vége vagy mi legyen, azt mondja, hogy döntsem el én, de neki így, ahogy most vagyunk nem jó. Én nagyon szeretem,sztem ő is, csak idegesen mindent mondd. Nem tudom elképzelni nélküle az életem,,minden hozzáköt,vele nőttem fel úgymond.Sírok egész nap, pedig ma is úgy ment el, hogy szeretlek és megcsókolt, de nem tudja mit akar. Nem tudom elviselni, hogy már nem kellek annyira nkei mint régen.
2010. júl. 6. 08:08
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azt is mondta már mérgében, hogy sajnál és azért nem szakít velem, sajnál, hogy nem lezs aki gondoskodjon rólam, mint ő
2010. júl. 6. 08:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha már ő ilyeneket mondd, hogy élni akar, akkor hagyni kellene ezt a kapcsolatot :( de én a helyedben mindenképp leülnék vele nagyon komolyan elbeszélgetni. szervezz egy estét, főzz vacsit, gyertya, bor, stb. és beszélgessetek. mondd el neki, hogy beszéljen az érzéseiről és hogy mit szeretne. és te is. mert ha akkor is azt mondja, hogy szeret de élni akar, akkor hiába is próbálnád visszatartani. pont abban a korban van, hogy még bulizni akar, csajozni, stb. szóval ha ezt akarja és úgy érzed vagy ő is hogy annyira nem szeret téged, akkor hagyjátok abba. majd lesz még másik. tudom, hogy nehéz, de boldogtalan párkapcsolatban sem lehet élni úgy, hogy te attól szereted. mert egyre többet járna el szórakozni, és megromlana a kapcsolatotok. de ha ő is helyre akarja hozni a dolgokat mert szeret és nem gondolta komolyan amit mondott, akkor menjetek el egy romantikus hétvégére valahova vagy egyszerűen csak töltsetek egy hétvégét együtt. menjetek kirándulni, este romantikázzatok. legyetek sokat együtt, nevessetek, érezzétek jól magatokat. ez sokat segíthet. én mindenképp szerveznék mára - holnapra egy vacsit, amikor leülünk és őszintén megbeszéljük.
2010. júl. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te jó ég.... Menekülj!!!
2010. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dobd
2010. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!