Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biznátok a párotokban? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biznátok a párotokban? (lent olvashatod)

Figyelt kérdés
Tegnap arra jött haza,hogy bejelöl egy nőt az iwiwen,mert már egy éve ismei és meg akarja néznia képeit,mit sportol...Hát mondanom sem kell,milyen képek voltak fönt a csajnak....Miért most jelölte be,ha már egy éve ismeri?És miért kellett egyáltalán ahoz bejelölni,hogy megnézze a képeket?Mert megtudta volna ugy is nézni,ha nem jelöli be...a csaj fekete bőrruciba van egy képen ördögös hajráffal...szerintetek?Higyjem el hogy nem akarnak egymástól semmit?Mit mondotok?
2010. júl. 6. 07:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10:00! Gondolod, hogy azért rak fel ilyenfajta képeket, hogy titkosítsa?:DDDDD
2010. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na igen!ENNYI!!!!Nem volt titkositva ezt mondtam én is a páromnak!Azért vágom mi a dörgés az iwiwen!!AKKOR MOST MIT CSINÁLJAK?????
2010. júl. 6. 17:52
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Szakíts vele. Meg kell kímálni a férfi társadalmat az ilyen hisztérikáktól.
2010. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó te egy idióta vagy.Persze ha veled történne ilyesmi,az összes nő büdös qrva lenne, ugye?
2010. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi kedves szakítsak vele!!!!CSUPÁN CSAK 2 GYEREKÜNK VAN!!!ÉS KIMÉLJEM MEG A HISZTIJEIMTŐL????IGAZAD VAN,MAGAMAT IS MEGKÍMÉLEM AZ ILYEN HÜLYE S..GGFEJEKTŐL,AKINEK ANNYI ESZE NINCS HOGY AZ ILYET NE A FELESÉGE ELŐTT CSINÁLJA!!!Kevés férfinak adatott meg az ész ugye?????
2010. júl. 7. 11:15
 16/20 anonim válasza:
hátha igazán szeretitek egymást akk bízhatsz benne bár azért beszélnék a fejével a helyedben hogy most akk ki ez a nőci???és mit akarsz tőle???nyomoznék utánna:(az tutifix nem hagynám annyiban:(:(
2010. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Utolsó te egy idióta vagy.Persze ha veled történne ilyesmi,az összes nő büdös qrva lenne, ugye?"


- Hát, ha velem olyan tragédia megtörténne, hogy a barátnőm bejelöl egy pasit IWIW-en, ráadásul még a képeit is megnéz, akkor azt hiszem felkötném magam, de előtte még fel is gyújtanám magam, és hagynám, hogy a Tinanmen téren tankon hajtsanak át rajtam. :DDDD


Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan? Mégis MI történt a kérdezővel? Megmondom: semmi. Az más kérdés,m hogy ő ekkroa ügyet csap belőle. Aztán amikor a párja hülyeségeitől besokall, és más nőhöz megy, akkor majd mondogatja, hogy neki igaza volt.

2010. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszi kedves jóakaróm!!Nem kívánok neked rosszat,csak azt hogy mindenki akivel összejössz,jól b..sszon át téged jó?Ott csaljon ahol tud""Azt hiszem nem a te válaszodra voltam kiváncsi!
2010. júl. 7. 19:18
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nem kívánok neked rosszat,csak azt hogy mindenki akivel összejössz,jól b..sszon át téged jó?Ott csaljon ahol tud"""


- Hoyg Te mennyire egy elcseszett ember vagy... nem csak, hogy minden felelősség nélkül a saját és családod életét teszed tönkre az alaptalan vádaskodásoddal, de még másnak is rosszat akarsz, aki veled ellentétben boldogok. Komolyan szánlak. Persze nem az én válaszomra voltál kíváncsi, hiszen nem azt szajkozom, amit Te szeretnél olvasni.

2010. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elcseszett ember,és nincs szükségem a szánalmadra sem!Nem is neked kell azt szajkóznod amit hallani szeretnék,arra itt van a férjem!!Remélem boldog is leszel egész életedre,és nem tudod meg soha milyen ilyen érzés!!Főleg ha már lesz 2 gyereked is a "nagy Ő"-től!!!Persze mint minden férfinak,nincs veszteni valója ha elhagyja a párját,csak éppen vele cseszik ki,mert ráhagyja a gyereket,és a férfi éli a kis világát!DE TELJESEN IGAZAD VAN,NINCS OKOM A FÉLTÉKENYSÉGRE,MERT SZÉP ÉS CSINOS NŐNEK TARTOM MAGAM!És mások szerint is igy van!Szóval van önbizalmam!Ezért hogy lásd milyen vagyok,"kezet fogtam"a zöld kis kézzel a válaszod alatt!Remélem másnak is hasznos lesznek a válaszaid!!!!
2010. júl. 10. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!