Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már Veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már Veletek olyan (lányok), hogy sokszor olyan napotok van, hogy mindig kritizáljátok, nem hisztek benne, a hibát keresitek a párotokban és ezzel megbántjátok? Vagy csak Én vagyok nehéz eset?

Figyelt kérdés

Félek, hogy emiatt megromlik a kapcsolatunk, pedig imádjuk egymást. Azokon a bizonyos napokon tudja miért vagyok hisztis stb... de vannak máskor is rosszabb napjaim. Ha olyan dolgot mondok amit tudok, hogy nem igaz és mikor megkérdi "hogy most mit csináltam már megint" pedig tudom semmit, de mindig ráteeszek egy lapáttal.

Normális válaszokat várok!


2011. márc. 31. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, sajnos mostanság nagyon sokszor. A párom már a haját tépi, de mi mindjárt másfél éve vagyunk együtt így ezt már csak átvészeljük semmit sem ront. De azértjó hanyagolni az ilyen napokat, mert a végén elkülönülve érzitek magatokat a másiktól és oda lesz minden, amiért küzdöttetek.
2011. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos tavaly kb. 2 hónapig tartott ez az időszakom :((( Szerencsére olyan férfi van mellettem mint amilyen Ő, és megérti, vagyis próbálja elfogadni az ilyen időszakomat. Mi 2 hónap múlva leszünk 2 évesek.

Együtt akarjuk leélni az egész életünket, és emiatt is félek, hogy ezek a dolgok miatt megromlik a kapcsolatunk :(

2011. márc. 31. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is egyutt terveztuk az eletunket es emiatt lett vege mert en ijen hulye,idiota,ribanc vagyok :@
2013. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!