Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biznátok a párotokban? (lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biznátok a párotokban? (lent olvashatod)

Figyelt kérdés
Tegnap arra jött haza,hogy bejelöl egy nőt az iwiwen,mert már egy éve ismei és meg akarja néznia képeit,mit sportol...Hát mondanom sem kell,milyen képek voltak fönt a csajnak....Miért most jelölte be,ha már egy éve ismeri?És miért kellett egyáltalán ahoz bejelölni,hogy megnézze a képeket?Mert megtudta volna ugy is nézni,ha nem jelöli be...a csaj fekete bőrruciba van egy képen ördögös hajráffal...szerintetek?Higyjem el hogy nem akarnak egymástól semmit?Mit mondotok?
2010. júl. 6. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
szerintem ha előtted nézte meg a képeit meg be is jelölte úgy, hogy te ezt tudod mert elmondta, akkor szerintem nincs semmi, ne rágd magad. lehet, hogy csak eszébe jutott ez a csaj, vagy beszéltek róla valakivel vagy ilyesmi és azért. mert ha köze lenne hozzád, akkor nyilván nem előtted jelölte volna be. de ha gyanus, akkor azért járj nyitott szemmel
2010. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát, ez vicc, ha ebből ügyet csinálsz... komoly bajok vannak veled.


"Miért most jelölte be,ha már egy éve ismeri?": mert pl. csak most jött rá, hogy fent van IWIW-en. VAgy nem jutott eddig eszébe.


"És miért kellett egyáltalán ahoz bejelölni,hogy megnézze a képeket?": azért jelölte be, mert már jó ideje ismeri. A képeket ettől függetlenül nézte meg.


Nehogy már a barátod legyen a hibás azért, mert más nők hogyan öltözködnek.

2010. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen előttem nézte meg,mert nem ért a géphez és lehet hogy ha tudta volna hogy kell az előzményeket törölni,akkor nem elöttem csinálta volna!Nem hinném hogy velem van a baj,pont ez az érdekes hogy egy év után most jutott eszébe,mert volt a csaj bent a munkahelyén,beszélgettek és mondta a páromnak jelölje be iwiwen,és meg tudja nézni a képeit!!!!
2010. júl. 6. 08:12
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Utóbbi hozzászólásod alapján biztosan veld van a baj... valamiért nem bízol meg, és igazságtalanul vádolod.
2010. júl. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező. Utállak!!! :D

Soha nem fogom megérteni az ilyen féltékeny hisztérikus szukákat. Hogy képes valaki ennyitől kiakadni?! Tipikusan az a fajta lány lehetsz aki belenéz a párja telefonjába, e-maileibe, csak mert "annyiradeannyiradeannyira szereti".

Betegvagy...

2010. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
kedves utállak :D én is utállak mert akkor ezek szerint te is olyan vagy mint a párom :D nem érzem magam betegnek,inkább fogalmazzunk ugy,hogy nincs 100%-os önbizalmam az ilyen nőkkel szemben!!Nem tartom magam csúnyának...csak tudjátok nekem már azért 2 gyerekkel nehezebb lenne,mint a páromnak...ugyhogy van mit vesztenem,és nem hiába aggódom!!
2010. júl. 6. 09:11
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja és nem nézek bele a telefonjába,ugyanis még a wc-re is magával viszi......öhömm
2010. júl. 6. 09:11
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem értek egyet az előzőekkel. Persze nem azt mondom, hogy biztosan készülődik valami, de azért nem árt résen lenni. Az, hogy elmondta neked, végül is jó jel. Ettől a rohadt nagy liberalizmustól meg hányingerem van, hogy attól, hogy veled jár,még szabad ember stb. Undorító.
2010. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A telefonos dolog még durvább, nekem is volt ilyen pasim. Együttérzek...
2010. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak az tűnt fel, hogy te nem tudod: az iwiwen lehet a képeket titkosítani, hogy csak az ismerősök lássák. Talán csak emiatt jelölte be, mert titkos volt az album.
2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!