Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Mi ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Mi ilyenkor a helyes?

Figyelt kérdés
A párom lehet elmegy a szüleivel olaszba nyaralni, én is mehetnék,de sajna nem tudok mert pont vizsgázom.Így együtt nem is megyünk akkor nyaralni,mert nincs annyi szabija.Sose volt olaszban és ez nagy álma.Mióta összejöttünk együtt lakunk, másfél éve vagyunk együtt és még sose voltunk ilyen sokat külön.Még el se ment,de már most hiányzik.Nem mondhatom neki h. ne menjen és helyette velem menjen nyaralni,mert ez önzőség lenne.Külföldre mi tuti nem fogunk tudni menni,mert nincs annyi pénzünk.Így legalább a szülei fizetik az utat,neki csak költőpénz kell+kocsival mennek.Persze félek attól is h. "nem jön vissza hozzám",Sajnos rossz tapasztaklataim vannak a külön nyaralásokról.Persze ő más ember mint akikkel eddig jártam,de sose lehet tudni.Természetes féltékenység is van bennem,na meg h. hiányzozni is fog és félteni is fogom.Ő még nem tudja h. menjen-e,de szerintem nagyon szeretne elmenni, szeretné ha vele mennék,de nem tudok.
2010. júl. 6. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy másfék év után éppen most emiatt mennétek szét, akkor a hiba benned van. Vagy úgy kellene leélnetek az életeteket, hogy mindig egymáshoz lesztek nőve, és senki sem valósíthatja meg az ilyen típusú álmait a másik nélkül?


Nagy lány vagy, bírd ki azt a kis időt. Találj ki valamit, amivel eltöltöd az idődet, és közben tartsátok a kapcsolatot.

2010. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha annyira akar menni, akkor menjen csak. majd együtt is elmentek. ne tartsd vissza, inkább mondd az neki, hogyha van kedve, akkor nyugodtan menjen, majd együtt is elmentek. de ha szeret téged és te is nagyon hiányozná neki, akkor nem biztos, hogy elfog menni nélküled. bármennyire is kiakar jutni. szóval támogasd ha elmegy nélküled. biztosan rossz lesz, de majd együtt is eljuttok valahová.
2010. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másfél év után már ismerhetnéd annyira, hogy tudd, hajlamos-e megcsalni téged, vagy nem. De mivel már ennyi ideje együtt vagytok, nem hinném, hogy egy nyaralás miatt lenne vége a kapcsolatotoknak. Szerintem hagyd menni, te pedig keress magadnak addig valami elfoglaltságot.
2010. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De sose mennék nélküle nyaralni,mert hiányozna és úgy nem lenne igazi a nyaralás
2010. júl. 6. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2018. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!