Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárjam, hogy érettebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam, hogy érettebb legyen vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
van egy fiú, már majd' két éve totál bele vagyok zúgva. A baj az, hogy ő elég beképzelt, vízilabdás, tudjátok, suli legmenőbb sráca, és én az ilyen fiúkat általában mindig lenéztem, de őt egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. a kapcsolatunk annyi, hogy évfolyamtársak vagyunk, köszönünk egymásnak, de nem szoktunk beszélgetni vagy ilyesmi. ő tett már rá utalást, hogy tetszek neki, pontosabban, azt mondta, szívesen megfektetne. (ezt egy közös ismerősünk mondta vissza) amióta ez volt, én eléggé bunkón viselkedek vele, úgy értem, nem túl kedves hangon szoktam neki köszönni, ilyenek, szóval szerintem azt hiszi, nem bírom őt. (ez is a célom, hogy azt higgye, tudatni akarom vele, hogy én nem vagyok ilyenekre kapható...) szerintetek mit tegyek? higgyek benne, hogy majd megváltozik, és egy napon észreveszi, hogy nem csak arra lennék jó, vagy felejtsem el? 16 évesek vagyunk mind a ketten.
2010. júl. 6. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ugyan, hagyd, talalsz jobbat is, mint ez a beképzelt p.cs.. :DD
2010. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az, de már több, mint egy éve próbálom elfelejteni :S
2010. júl. 6. 00:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Hulyekiscsaj...nemtod mien egy pasikozosseg? Minden 10 kérdés az h kit huznal meg sulibol... Inkabb orulj neki, am sztem ha ezt mondta nem cs ennyire kellesz...de

mind1 is

2010. júl. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

28 vagyok és sosem fog benőni a fejem lágya.

Remélem érted, hogy mit akarok ezzel mondani.

2010. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
00:04 vok sztem kezdj vele azt ha meg megis cs ,,lyukat" akar akk dobod es kesz
2010. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na, te 28.. dobhatnál 1 e-mailt :)
2010. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha akarna tőled valamit, akkor gyere vele össze. ki tudja, lehet belédzúg:P ha meg csak a szexre megy, akkor hello.
2010. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fog megkomolyodni ilyen téren még egy darabig. Viszont te már sikeresen elvágtad magad. Egyébként meg örülj neki hogy ezt mondta, lehet többet is akarna, de azt nem

"raj" hangoztatni a haverok előtt.

2010. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

00:06 dobtam

Kérdező: Vágj bele, a srác tuti nem fog megkomolyodni, és lehet hogy megbánod. De egyértelmű hogy tetszik neked, és ha nem lépsz semmit azt viszont egészen BIZTOSAN megbánod.

2010. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!