Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Megvárjam amíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Megvárjam amíg ő lép? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy fiú eddig nagyon jó barátságba voltunk (tényleg csak barátság), de szinte mindent el tudtam neki mondani, megbíztam benne. De am. a haverjaival is nagyon jól kijövök, együtt megyünk szórakozni stb.


Ez a srác beszélgetett róla az egyik haverjának és azt mondta hogy nagyon bír de úgy érzi mintha nyomulnék rá, túl sokat hívom. Ezt persze a haverja (mivel az én haverom is) gyönyörűen tovább mondta nekem.


Nekem ez annyira rosszul esett, mivel nagyon sokszor beszéltünk róla (szó szerint kimondtam többször is hogy csak barátkozni akarok, és szerintem nem is voltam félreérthető, mert a többi barátjával szinte lazább" is vagyok ilyen téren), hogy 2 hete nem is beszéltem vele, ha meg odajön dumálni leráztam.

Nem tudom miért, de az hogy ezt mondta annyira fájt hogy többet látni se akartam.


Igazából azért érthette félre mert tényleg legtöbbször én kerestem, mert én próbálok tenni valamit egy barátságért és nem csak akkor hívom fel ha kell valami.


De nem tudom mit lehetne csinálni, hogy megmentsük ezt az egészet, ha ő nem kérdez rá hogy mi van akkor én nem fogom többet keresni. Vagy próbáljam vele megbeszélni? Nem tudom, mert nem akarok megint én "kezdeményezni" mert megint az lenne hgy csak "nyomulok".


2011. aug. 1. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből semmit nem értek.
2011. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy ideig. Majd észreveszi, hogy eltüntél és ő fog keresni. Ha ezt meglépi akkor mond el neki ami nyomaszt.
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 x) ***** válasza:
Én sem. Szerintem felfújod a dolgot...
2011. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2. válaszolóval.:)
2011. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!