Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hagyjam el egy fiatalabbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyjam el egy fiatalabbért hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
A mostani párommal már több mint 3 éve együtt vagyunk.. Ő most 30 éves és 21 vagyok. De van egy srác akivel mostanság kicsit összemelegedtünk. Nem volt semmi konkrét dolog köztünk...nem csaltam meg a párom. Ez a fiu fiatalabb tőlem 2 évvel. Mégis úgy érzem sokkal jobb lenne vele... Kis gyerek korom óta ismerem...egy faluba lakunk...csak mostanság haverkodtunk igy össze.... nem tudom hogy csináljam... nem akarom a mostani párom megbántani hogy elhagyom egy 19 évesért... szerintem rosszul esne neki.... nem akarok vele összeveszni... igy több mint 3 év után.. nem haraggal akarok elválni.... hogyan csináljam ? nem tudom :S
2010. júl. 5. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy érdemes felrúgni egy 3 éves kapcsolatot egy hirtelen fellángolásért ?:/ Persze érhető,ha nem akarod elkötelezni magad,hiszen fiatal vagy. De én kétszer is meggondolnám.
2010. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a 3 éves kapcsolatom már régen rossz sajnos..sokat nyeltem neki és más már ezt nem tette volna meg....már nem látom értelmét folytatni..még a fiu megjelenése előtt is igy voltam vele... de most hogy igy alakult hogy itt van ez a srác.. kicsit megkavarodott a dolog... mert ugy is megtudná.. és nem akarom megbántani..ezért nem tudom hogy csináljam,...
2010. júl. 5. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló eset:

expáromat is egy 10 évvel fiatalabbért hagyta el az elődöm.

Utána jól átvert engem.--> annyira nem viselte meg a dolog,

ha tudott utána még ő szemétkedni egy vétlennel...

Cseréld le! ;)

2010. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nézd, ha nem jó akkor kár erőltetni.. utána nincs joga beleszólni hogy kivel vagy és kivel nem
2010. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen,akkor valóban ez lesz a legjobb megoldás. Ha nem érzed már jól magadat a kapcsolatban,akkor nem sok értelme van. Mondd meg neki,hogy úgy érzed,kihűlt a kapcsolat,már nincs az a szenvedély,ami régen,és már csak szeretetet,nem szerelmet érzel iránta. Ha normális,érett férfi (30 éves létére csak az.) akkor megért téged. De azt egy ideig próbáld előle titkolni,hogy egy másik srác miatt van a dolog.:/
2010. júl. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy titkoljam el ? nem mondhatom annak a srácnak hogy még ne mondjuk senkinek ..mert akkor azt fogja hinni hogy azért nem akarom mert még nem vagyok biztos a dolgomba és benne van a pakliba hogy visszatáncoljak az exemhez... vagy arra is gondolhat hogy nem is szakítottam vele vagy szégyellem a kora miatt... én erre gondolnék a helyébe.. és nem lenne szerintem valami jó kezdés... :S sose gondoltam hogy egyszer ilyen patt helyzetbe kerülök...hogy senkit ne bántsak meg :S
2010. júl. 5. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:
joga tényleg nincs hozzá, de ne legyetek már ennyire naívak...az új fiúdat úgy meg fogja verni mint szódás a lovát, ez 100
2010. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát miután kilépsz a kapcsolatból,nyilván nem jössz össze a másik sráccal már másnap. Tehát azért hagyj egy kis időt magadnak is. És ha utána összejöttök mondjuk egy hónap múlva,az már nem olyan gázos.

Sok szerencsét :)

2010. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondd azt, hogy leszbikus vagy, csak most jöttél rá
2010. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!