Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar ha valakinek nagy az orra? Lányok válaszát várom

Figyelt kérdés
Csak simán nagy, nem ilyen karvaly vagy valami...
2010. júl. 5. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ameddig nem te vagy Cyrano, addig szerintem nem lehet nagy gáz
2010. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hehe, még ilyen kérdést!!!!!!


Ha minden okés a sráccal, miért zavarna egy nagyobbacska orr? Főleg, ha az összkép ééédi. :P Párom a füle miatt érzi rosszul magát, mert eláll. Elhiszed h én meg azonnal beleszerettem azokba a fülekbe, amit ő egész életén keresztül szégyellt? pedig de, így történt. :D


Ha az ember szerelmes, sokkal kirívóbb dolgok sem zavarják, sőt, pont hogy vonzónak fogják találni.

2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Timi: ) ***** válasza:

Nem : )

23/L

2010. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, zavar, nagy az orrom. Nővérem mindig azt mondta faszorrom van.:(
2010. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
faszorr xD
2010. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem!

Volt a TV-ben is, hogy úgy tartották régen, hogy azoknak a férfiaknak, akiknek nagy az orruk, nagy a szerszámuk is.

Hogy ebből mi igaz... :D

2010. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem zavar :D sajnos nekem is nagy az orrom, így jobban érzem magam, ha a pasimnak is nagy orra van :P
2010. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de ha mindkettőtöknek nagy orra van, akkor egy laza 90 fokban kell elforgatnod a fejed, hogy csókolózhassatok xD
2010. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagy és görbe orrom van, mondjuk a farkam is nagy de az orrom marhára zavar. :(
2010. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól áll egy pasinak,akkor kifejezetten vonzó... De ha szeretem,akkor nem mind1!? :)
2010. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!