Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú szakít egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szakít egy lánnyal akit élete szerelmének tart, a munkája miatt, akkor nem is igazán szerette?

Figyelt kérdés

A barátom (20 éves, most már csak exem sajnos) szakított velem, hosszas gondolkodás után. Egész héten dolgozik, ez élete első állása, és bizonyítani akar. Volt úgy, hogy majdnem szakított velem emiatt, merthogy én szerinte egy olyan pasit érdemlek,aki tud velem foglalkozni, stb.

Már annyira megszállott lett a munkájával kapcsolatban, hogy állandóan csak arról tud beszélni, más téma nincs is..

De én sírtam és rávettem h ne szakítson, már neki is kicsordult a könnye, mert azt mondta h ha most szakít akkor azt már úgy érzi, hogy most bánja, de ugyebár ott a munka..

Tehát mégsem szakított, de eltelt 1 hét és alig voltunk együtt, telefonon beszéltünk, de azért az mégiscsak más.. és végül mikorra megígérte h találkozunk, akkor is dolgozott helyette, és telefonon szakított velem, több mint 9 hónap után!!! És majdnem egy órán keresztül hajtogatta h neki mennyire fontos ez a munka, mert erről álmodott mindig!(biztosítós cég, kötetlen munkaidővel) Nagyon szerettük egymást, terveztük a közös jövőnket is, és most nagyon fáj hogy így lett vége, és tudom hogy még mindig szeret! Most akkor tényleg lehetséges ez hogy valaki szerelmes és mégis szakít ? Hogy lehetne alegkönnyebben túljutni ezen az egészen Szerintetek fog még keresni ha szeret? (pl. kirúgják a munkahelyéről, mert ez lehet megis fog történni, mivel elcseszett valamit az utóbbi időben). Veletek történt már hasonló? Hogy "éltétek túl"?


2010. júl. 5. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenem, munka miatt szakítani... Ennyi idiótát már bocsi. Nem akarlak bántani, de egyszerűen számomra ez érthetetlen. Mégis miért nem válik el minden dolgozó pár??? Ennyi erővel megtehetnék. Az pedig, hogy nincs rád ideje, nagy hülyeség. Akit szeretünk, arra mindig van időnk, még akkor is, ha sok a munka. Úgy meg pláne, ha te meg is érted.

Csak hasonló történt, igazából nem is tudom miért írom le, szóval nálam a munkára akarta fogni a szakítást. Hogy szintén ezért nincs rám ideje, persze én ezt nem vettem be és addig erősködtem, míg ki nem nyögte, hogy nem szeret. Valahogy éreztem...

2010. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A másik pedig az, hogy én is dolgozok, nagyon fontos nekem is, egyetem mellett ez alapozhatja meg a jövőmet, de ezt sosem helyezném egy olyan ember elé ennyire, akit szeretek. Mérlegelni kell, mert mindkettő fontos. És a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást.
2010. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én férjem is dolgozik, én is dolgozom, mindkettőnknek nagyon fontos a munkája, mégsem tervezzük még a válást... Ne haragudj, de ez nagyon hülye indok volt a pasi részéről...
2010. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én is ezen a véleményen vagyok, hogy ha fontos lettem volna neki, nem szakít... de akkor miért sírt ő is ha nem szeret? az a baj h én érzem hogy szeret.. :S

és a másik meg, hogy akkor már azt is megtehette volna, hogy szakít velem, és nem pedig újrapróbálja.

jajj de bonyolultak a kapcsolatok..

2010. júl. 5. 17:04
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint hogy hamarabb szakít velem, nem pedig gondolkodási időt kér, és utána meg újrapróbáljuk...
2010. júl. 5. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most kerültem egy biztosítós alkusz céghez, tényleg sok munka van vele de amiért nagyon megtetszett h kötetlen munkaidő, nem áll mögötted a főnök.. ha lenne barátnőm tuti nem hagynám el emiatt, sőt én meg annak örülnék ha találnék egy lányt :(

F25

2010. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!