Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a pasim küzdjön értem?

Figyelt kérdés
A pasik szeretik a kihívásokat és szeretnek küzdeni, így nem un bele a pasi a barátnőjébe és nem keres másikat, aki kihívást jelent számára. Hogy érhetem el, hogy értem is "küzdenie" kelljen kicsit? Ha tudtok hasznos válaszokat, lécci írjátok meg.
2010. júl. 5. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha már együtt vagytok...akkor nehezebb:) amikor még nem jöttünk össze, én elvártam hogy a pasi küzdjön értem:) mst együtt vagyunk 9 hónapja, és nem hagyom hogy ellaposodjon a dolog..utálja a tömeget, de eljött velem tegnap a balcsira.szóval a kapcsolat közben is megkell mutatnod neki hogy nő vagy és vannak szükségleteid.. Ha még nem vagytok együtt és tudod hogy tetszel neki, csak annyit kell tenned, hogy flörtölsz vele, elmondod milyen csokikat szeretsz, és ha pl vesz neked belőle egyet, akkor már küzd..:)
2010. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk 7 hónapja. :) És én sem szeretném, hogy ellaposodjon a kapcsolatunk. Köszi a válaszod. :)
2010. júl. 5. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy normális. Miért kellene a pasinak kűzdenie feleslegesen. Az ilyen nőkből lesznek a legrosszabb feleségek. Inkább azt nézd meg, hogy ha tényleg szükséged van rá (pl. beteg vagy, el kell intézned valamit, stb.), akkor melletted áll-e, ne pedig ugráltasd.
2010. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz valaki melletted, akkor rájössz, hogy milyen, ha nem küzd érted a pasid és ezért azt fogod érezni, hogy leszar. Erre csak ennyit tudok mondani. :D
2010. júl. 5. 23:09
 5/7 anonim válasza:
Szerintem téged már most leszar,különben nem foglalkoztattna ez a küzdés dolog.Ha a rosszban is veled van akkor szeret,ha nem ? vidd ki az állatkertbe,ott eltudja lesni a" megközdök érted " ötleteket.Ez különösen párzási idöszakban lehet elsajátitani.Aztán lehet gyakorolni.Egy férfi a munkahelyén küzdjön meg,és legyen a bajban is veled.Ennyi elég nem?
2010. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőért én tuti nem kűzdenék, az biztos. Minek képzeled te magad?
2010. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Munkahelyén... :D Nah életkort még nem tudtok. :D

Én 16 vagyok ő meg 18.

És már megint tesz, azaz KÜZD a kapcsolatunkért. Ha nektek nem fontos, hogy a párotok tegyen a kapcsolatotokért és foglalkozzon veletek, akkor csak sajnállak titeket... nekem már sikerült. :)

2010. júl. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!