Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MSN-en a munkatársának aki nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-en a munkatársának aki nő csak barátságból ír ilyet?

Figyelt kérdés
Sztem több van köztük mint munkatársi kapcsolat, de tagadja. Állítólag csak én fújom fel. Elég félreérthető dolgokat írnak egymásnak. Miota ismeri totál rákattant a netre, addig egyáltalán nem foglalkozott vele. Valamelyik nap ugy köszönt el töle, hogy sok puszi ahova csak akarod. Én ilyet a legjobb barátomnak nem írok. Ti megbiznátok benne? Vagy tényleg jogosan féltékenykedek?
2010. júl. 5. 10:50
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

Nagyon nehéz az ilyen én is ebben vagyok majdnem csak én vagyok sajnos a 3. egy megromlott kapcsolatban.

Nehéz mit kezdeni az ilyesféle dolgokkal de tényleg mi van akkor ha nincs otthon vagy ha dolgozik ja és bocs hogy elszomorítalak de ha nincs internet akkor is találnak megoldást pl. telefon.

Én is így vagyok egy pasival akinek elég rossz a kapcsolata sajnos lassan egy éve szinte minden nap beszélünk vagy msn-en vagy telefonon vagy személyesen találkozunk. Először csak barátságnak indult de én egyre jobban beleszerettem... Én sem vagyok számára közömbös be is látja a rossz dolgokat de nem képes változtatni nem tudom miért?!... Szóval azt mondom ha szereted valamit mindenképp kell tenni hogy visszavond magadra a figyelmet ha nem akkor pedig lépni kell...

2010. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én tökéletesen megértelek. Személy szerint ezek tudatában már nem tudnék megbízni a páromban. Próbáljátok megbeszélni a dolgot, bár lehet, hogy tagadná. Talán van még esély rá, hogy helyrejöjjenek a dolgok. Lehet, hogy egy kis változatosságra vágyik.
2010. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Mult héten azt írta a csajnak, hogy engem csak érzelmileg kihasznál. Most meg probálja elhitetni velem, hogy most már nem kell neki a nő csak én. Nem tudom, hogy elhiggyem-e neki. Legszivesebben kiraknám. De még mindig szeretem, és nehéz a döntés. Ti mit tennétek?????
2010. júl. 19. 23:20
 24/31 anonim ***** válasza:
tedd ki őszintén modnom most vagyk túl énis egy ilyen hercehurcán(csak nálunk nem voltmég gyerek)JOBBAT ÉRDEMELSZ
2010. júl. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

kitenném. engem nem fog csalni, átverni, nem tűrném hogy hülyét csináljon belőlem. melletted biztonságban érzi magát, és azt hiszi rendben van ez így hogy ha haza megy ebéd az asztalon, tiszta ruha a szekrényben. és közben több vasat tart a tűzben. én megmondanám neki hogy holnap estig van ideje eldönteni hogy hova menjen, addig én összepakolok neki. majd a barátnőcskéje mos és főz rá minden nap!

nem értem azokat a nőket akik képesek szétszakítani egy családot, ez a legundorítóbb dolog a világon. az én szüleimet is szétszakította egy nő, mert az ő gyerekének nem volt apja (vajon miért?!) ezért elvette az enyémet. azóta gyűlölöm a nőt, az apámat is. és mégis őt szeretem a legjobban, annyira rossz egyszerre gyűlölöm és szeretem, anyámat pedig a legjobban sajnálom. így tönkre tenni egyszerre 3 ember életét(anyu, tesóm, én). sosem fogom megérteni:'(.

2010. júl. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szar lehet ez így, hogy szereted.. De én akkor is rég kiraktam volna a helyedben. (Mondjuk egnem még nem csaltak meg soha..) Legalább normálisan titkolná, de még arra sem képes.. Biztos fájni fog kidobni, de ugyanakkor szerintem meglepően boldog és felaszabadult is lennél!

Vagy pedig pasizz. Használd ki, hogy nincs okod a bűntudatra.

2010. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
hát ez szánalmas. Szorongasd meg egy kicsit. pakold össze a ruháit amég dolgozik, majd mikor hazamegy, közöld vele, hogy menj csak a kis barátnődhöz, neked nincs rá szüksged...
2010. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egy üdítő helyzet...:S Én azt tanácsolom először is h írj neki egy kézzel írott levelet! Ez azért is jobb fromája mert így elmondhatsz neki mindent amit szeretnél anélkül hogy jönne a kötekedés, tagadás, hangfelemelés... Írd meg neki h gondolkodjon el miért lettél a felesége és miért szültél 3 gyereket neki, hogy milyen volt akkor mikor megismerkedtetek és mikor minden időt együtt akartatok tölteni...A szerelmet ujra lángra lehet lobbantani kcsiit dolgozni kell érte de nem lehetetlen és ez az egyetlen amivel megtudod fogni ugy hogy mindenkinek a legjobb legyen ne zsarold a gyerekekkel és ne is maradjatok együtt csak a gyerekek miatt! Én így nőtem fel h a szüleim csak miattunk vannak együtt de ez érezhetően senkinek nem jó...Úgy kell megfognod Őt hogy rosszul érezze magát ha a flörtnél tovább akarna lépni. Ennyit meg sajnos megkell engedni egymásnak de persze ti tudjátok hol az a bizonyos határ . Érezze azt hogy Te még 100%-ig megbízol benne és nagyon rosszul esne ha egy másik nőnél keresné azt amit tőled is megkaphat. Persze kell az izgalom, változatosság de ne így...próbáljatok több időt együtt tölteni és ne ugy mint a mindennapokban legyen változatosság csináljatok olyan dolgokat együtt mint amikor megismerkedtetek. Tudom 3 gyerek mellett nem egyszerű ezt megtenni de ha eljuttok addig hogy ismét tudtok egymással rendesen, megértően beszélni akkor erre is megoldást találtok. Mi férfiaklegbelül igenis nagyon érzékeny emberek vagyunk, és ezt kell elóhoznod belőle, hogy minden a régi sőt talán jobb legyen. Remélem vmit fetudsz használni abból amit írtam, és remélem minden jóra fordul Üdv:Zoli
2010. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a férfiak is éreznek. Látom rajta, hogy megbánta, de amiket írt a csajnak rólam, az jobban fáj attol, minthogy meg tudjak neki bocsátani hiába szeretem. Ugy érzem erre a helyzetre nincs megoldás. És én nagyon nem birom, ha fáj valami. Eleget szenvedtem gyerekként, most már nem tudok...
2010. júl. 20. 01:38
 30/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nagyon sajnállak! (Egy együtt érző férfi barát.) Kitartás és remélem megfogod találni a megfelelő módot amin nyugodtan tovább tudsz élni! :)
2010. júl. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!