Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MSN-en a munkatársának aki nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-en a munkatársának aki nő csak barátságból ír ilyet?

Figyelt kérdés
Sztem több van köztük mint munkatársi kapcsolat, de tagadja. Állítólag csak én fújom fel. Elég félreérthető dolgokat írnak egymásnak. Miota ismeri totál rákattant a netre, addig egyáltalán nem foglalkozott vele. Valamelyik nap ugy köszönt el töle, hogy sok puszi ahova csak akarod. Én ilyet a legjobb barátomnak nem írok. Ti megbiznátok benne? Vagy tényleg jogosan féltékenykedek?
2010. júl. 5. 10:50
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ez már megvolt, és abból is csak az jött le, hogy több van köztük. Csak tagad, és vagyok a rossz, mert nem hiszek neki.
2010. júl. 5. 11:22
 12/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarlak kiborítani de ismerek egy hasonló történetet ráadásul a szomszédból! A csajnak is volt pasija és a csávonak is nője ráadás a csávonak 2 gyereke is! ugyan így beszélgettek időröl időre napról napra hétről hétre! és igen a csávo otthagyta a nőt és a csajjal összejött! A csajt mindenki szídta és még mondta is magárol " hogy én csak arra termettem hogy kapcsolatokat bontsak fel!" és azóta is együtt élnek és született 1 gyerekük! Nos azt javaslom vagy köttesd ki a netet! Vagy a palidat izgasd fel vmivel és légy vele romantikus!
2010. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
58%
11:23 mas vagyok! vagy tedd féltékennyé!:) add meg az msn ed és beszélgess velem is napi 3 órát:D:D persze csak hogy felfigyeljen! ne érezze magát lépés előnybe! és ahogy beszélgetsz miközbe a csávo féltékenykedik addigse MSN ezik és log a kolleginával! tehát addig küld el takarítani:D:D hidd el bejön:)
2010. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
A csajnak is van 1 gyereke, és nincsenek jóba párjával.
2010. júl. 5. 11:27
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos még azt nem értem (megint 23 mas vok!) hogy az ilyen kedves nők mért kerülnek el engem.. éncsak ribancokat találok akik 1 hónap után lapátra tesznek..
2010. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős nőnek, nézel ki! Hogyha még erősebb, vagy akkor tudnod kell tovább lépni, mert 3 gyerek mellett, ez tényleg nagyon nehéz, de meg kell tudnia a párodnak, hogy nem lehet veled, játszani..És nem kell kibírnod egy ilyen férfi mellett az egész életed!sajnálom, tényleg:S
2010. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
(megin 23 mas ) Igen! Ne add fel! És ha nem sikerül semmisem amiket az imént leírtam! Add ki neki az utat! Ne idegesítsed magad egy taplóval!(persze ha tényleg flörtölget) LÉgy erős és kitartás! Sok szerencsét! Én szorítok neked és remélem helyrejön az életed hamarosan:)
2010. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én szinte ugyanezt a saját a szüleimen tapasztaltam meg, ahol kiderült, hogy apámnak szeretője van. Hónapokig tagadott, így amíg be nem ismerte mi ez a sok netezés, és kinek vett 20 ezerért ékszert (a számla a zsebében maradt, mosásnál anyu találta meg), nem aludtak egy ágyban... Végül kitálalt mindent! A mai napig nem döntött, pedig már lassan két éve az egésznek. Egyre rosszabb a szüleim között a helyzet, ugyanakkor 1000%-ig biztos vagyok, hogy soha nem választaná azt a nőt, egyszerűen csak most baromira nyeregben érzi magát. Én már nem tudok rá úgy felnézni, ahogy azelőtt, pedig nagyon apás voltam régen! Kifordul a belem, ha a kis külön életére gondolok! Anyu közölte, hogy akkor maradhat itthon, ha a laptop-ját be sem kapcsolja, így sms-t írogat titokban, ez sem jobb, de legalább hozzá lehet szólni!

Talán neked is lépned kéne valamelyik irányba... pakold ki az ágyneműjét a kanapéra, és mond el neki, hogy addig nem kell visszajönnie a hálóba, amíg el nem mondja miért fontosabb ez a nő, mint a családja... Teljesen jogos a félelmed, szerintem egyik nő sem tűrné ezt el! Próbálj jobban odafigyelni a jelekre, ha én jobban belegondolok így "gyerekként" is rengeteg jele volt mindennek, kezdve onnan, hogy egyszer váratlanul meg akartam lepni aput egy vidéki munkáján, mivel úgy is éppen arra jártam, ő pedig teljesen kikelt magából, hogy mit képzelek magamról, hogy nem szóltam oda előtte... Még vicceltem is azzal, hogy "mivan valami nőt akarsz felhozni?" Ezek szerint nem volt olyan poénos... Fura mód minden este 7-ig vagy 9-ig dolgozik, ha vidéken van, mi naivan ezt is elhittük!

Próbálj minden apróságra, késésre sokkal jobban figyelni, és igen is szorítsd valahogy sarokba, ne tűrd szó nélkül, hogy megaláz!!

2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem ártana, ha helyrejönne. Már kezdek belefáradni ebbe...

Már egy fél éve csak hazudgál mindenbe. A csajt kb 1 honapja ismeri, azota rosszab a helyzet.Mondtam neki hogy menjen ha akar, de akkor megint védekezett, és jött a támadás, hogy én vagyok a hibás, mert nem bízok benne. De amikor hetente ujabb, és ujabb hazugságokra derül fény, nem tudom hogy bízzak meg benne.

Kaptam most jó tanácsokat, és megprobálom összeszedni magam. Csak lessz valahogy.

2010. júl. 5. 11:46
 20/31 A kérdező kommentje:
11:41-es nagyon sajnálom, nektek se lehet könnyű. Nagyon sok pénzel nem tud elszámolni az én párom se.
2010. júl. 5. 11:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!