Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MSN-en a munkatársának aki nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MSN-en a munkatársának aki nő csak barátságból ír ilyet?

Figyelt kérdés
Sztem több van köztük mint munkatársi kapcsolat, de tagadja. Állítólag csak én fújom fel. Elég félreérthető dolgokat írnak egymásnak. Miota ismeri totál rákattant a netre, addig egyáltalán nem foglalkozott vele. Valamelyik nap ugy köszönt el töle, hogy sok puszi ahova csak akarod. Én ilyet a legjobb barátomnak nem írok. Ti megbiznátok benne? Vagy tényleg jogosan féltékenykedek?
2010. júl. 5. 10:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez most a barátod, akkor én is féltékenykednék.:D
2010. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk együtt, és van 3 gyerek. Teljesen megváltozott miota ismeri ezt a nöt.
2010. júl. 5. 10:54
 3/31 A kérdező kommentje:
Külön email cimet is csinált, aminek nem tudom a jelszavát, és inkább oda írogatnak egymásnak. Eddig minden levelét én olvastam, az iwiwet én néztem neki, mert egyáltalán nem foglalkozott vele.
2010. júl. 5. 10:56
 4/31 anonim ***** válasza:
58%
Én tuti megmondanám hogy vagy abbahagyja az msn-ezést. A 7 év alatt 3 gyereketek született, nem lehetnek túl nagyon. Mért nem segít neked? 3 gyerek mellett kizártnak tartom, hogy ragyog a lakás (bocsi nem bántásból írom!), nem értem miért nem segít.
2010. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Flörtöl a kolleginával.Valószínűleg erős a késztetés Benne,hogy tovább is menjen ennél.Ha én lennék a párja,én is féltékeny lennék.Jogos az aggodalmad.Nem akarom én beleültetni a bogarat a füledbe,de ez az a típus,aki a munkahelyen azt mondja,milyen sz@r a kapcsolata a barátnőjével,nem szereti,stb.Aztán megfekteti a kolleginát,ha tudja.Ha nem ,akkor továbbra is flörtöl Vele,és puhítja.
2010. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
100%

Nagyon nem lennék a helyedben.

Kitekerném a nyakát, ha ilyet írt volna egy másik nőnek.


Talán még nem késő cselekedni! Beszélgessetek kicsit a dologról.

Illetve próbáld meg felhívni magadra a figyelmét:)

2010. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Tuti,hogy több van itt,mint csak barátság.Én nem írok a barátaimnak ilyet.A volt pasimnál volt ilyen szitu,csak ott én voltam "férjed".Megcsaltam a barátomat.Kellett titkos msn,email,hogy ne bukjak le.Én nem bíznék meg benne.
2010. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Egyébként aki csak kolléga,azt a legritkább esetben veszem fel msn-re,vagy adom meg neki az elérhetőségeimet.Maximum ha igen jóban vagyunk.Akkor viszont nem írunk egymásnak ilyeneket...Az ember azzal flörtöl így,aki minimum tetszik Neki,de legalábbis szeretne valamit Tőle.
2010. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni. Tegnap összekaptunk, azon amiket írogat. A reakció annyi volt, hogy a csajjal 3 órán keresztül beszélt msn-en. Én meg akárhányszor szóltam hozzá csak cseszegetett, meg felemelte a hangját, pedig nem szokta...........

A gyerekeim 8, 5, és 1 évesek, mindent meg tudok tőlük csinálni.

2010. júl. 5. 11:06
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
figyi csináld ezt! fellépsz a csávod MSN jére! ha a csaj fentvanráirsz hogy ilyen kamu szöveggel! Szia gondolkodtam és megkedveltelek nem lehetne több köztünk? és ha erre igent ir akkor keresd meg és tépd meg a ribancot:)
2010. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!