Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből valami?! Remélemhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami?! Remélemhogyigen. *-*

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy lány...párszor szoktam vele találkozni..legutóbb tök jól elvoltunk meg minden..nade.



tegnap beszéltem vele msnen,és a vége az úgy fejeződött be hogy azt mondta hogy most nagyon jó kedve van,én meg megkérdeztem hogy mi az oka.és azt mondta hogy fellángolt irántam(nemtudomhogyjólírtame)és ettől van jókedve..szóval most azvan hogy szeret.énis ugyanígy érzek iránta..és ma megkérdeztem hogy áll még e az a dolog,és azt mondta hogy igen,egyre jobban.holnap találkozok vele..szerintetek megcsókoljam vagy ne?ebből szerintetek még lehet valami vagy lesz valami?: o


2010. júl. 4. 23:58
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
az adot thelyzet eldönti, mindenesetre sétáljatok beszélgessetek, és keressetek egy olyan helyet ahol végül rátudsz "indulni" ha ráakarsz.. akár egy padon, vagy egy famögött..
2010. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
meglesz.köszönööm.^^
2010. júl. 5. 00:13
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
deédesek.:)
2010. júl. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
majd meséld el mivooolt:) léécci:D
2010. júl. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
oksalaa.:D
2010. júl. 5. 00:17
 16/27 anonim ***** válasza:

De aranyos! :)

Már előttem leírták a lényeget.


Majd légyszi írd már meg, hogy hogy alakult!


Sok sikert!


20F

2010. júl. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

okéé.:D



köszönööm..

2010. júl. 5. 12:36
 18/27 A kérdező kommentje:

áááh.nem volt semmi.beszélgettünk..rátértünk a témára..megkérdezte hogy én komolyan gondolom e.mondom neki:igen..mert te?


erre ő: nemtudom.



de nemtudom hogy ezen mit nem lehet tudni..:S

2010. júl. 5. 22:43
 19/27 anonim ***** válasza:

Hmm... sajnálom hogy így történt. De azért ne add fel. Ez még nem jelent semmit. Lehet, hogy csak kicsit kéreti magát. Nem kérdezted, hogy miért nem tudja?


20F

2010. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szegénykém:( szerintem se add fel ! :)
2010. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!