Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből valami?! Remélemhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami?! Remélemhogyigen. *-*

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy lány...párszor szoktam vele találkozni..legutóbb tök jól elvoltunk meg minden..nade.



tegnap beszéltem vele msnen,és a vége az úgy fejeződött be hogy azt mondta hogy most nagyon jó kedve van,én meg megkérdeztem hogy mi az oka.és azt mondta hogy fellángolt irántam(nemtudomhogyjólírtame)és ettől van jókedve..szóval most azvan hogy szeret.énis ugyanígy érzek iránta..és ma megkérdeztem hogy áll még e az a dolog,és azt mondta hogy igen,egyre jobban.holnap találkozok vele..szerintetek megcsókoljam vagy ne?ebből szerintetek még lehet valami vagy lesz valami?: o


2010. júl. 4. 23:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha bátor leszel,és mersz közeledni felé,akkor igen.Nyugodtan próbáld megcsókolni.Hajrá!
2010. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ha a lány is akarja akkor csókold meg,ugyis látni fogod rajta ha akarja a csókot :)
2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Jajjdeédes! :o Vigyázz a lángolós csajokkal, de azért hajrá. Ha úgy érzed, pillanat van, csókold meg, legalább lesz egy lopott csókod.
2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hogy ha tetszel neki, akkor akár több is lehet belőle. Én a helyedben azért nem támadnám le rögtön az első "hivatalos" randin, de majd úgy is érzed, hogy hogy áll a dolog... Nem kell ezt túl aggódni, érezni fogod, hogy mehet-e vagy sem!
2010. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

2.vagyok

amugy hány évesek vagytok?

2010. júl. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megcsókolhatod már:)
2010. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
én 14,ő is 14.
2010. júl. 5. 00:02
 8/27 A kérdező kommentje:
de hogy fogom látni?úgyértem hogy milyen jelekből fogom megtudni hogy akarja a csókot?!
2010. júl. 5. 00:04
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj túl közel, nehogy a lánynak leégjen a haja! :D

Persze hogy csókold meg! Azt mondta szeret. Mire vársz? Hogy az arcodba üljön?? O

2010. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

hát úgyvolt hogy rákérdeztem hogy 'akkor most úgyérzed hogy szeretsz?'


válasza: aham.

2010. júl. 5. 00:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!