Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt barátnőmmel de már minden apróságon összeveszünk, minden másnap szakítunk mert nemtudjuk elviselni egymást, aztán kibékülünk mert szeretjük egymást. Régen nem veszekedtünk és minden jó volt, csak most mindenbe beleköt és mindenért én vagyok a hibás.
2010. júl. 4. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted, elviseled


ha nem szereted, keresel mást.

2010. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod szállj ki, nem tehetsz mást. Én személy szerint imádom az ilyen típusú kapcsolatokat.


Ez az utolsó nászunk nékünk:

Egymás husába beletépünk

S lehullunk az őszi avaron.

2010. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DE nemakarok kiszálni mert szeretem csak néha felidegesít vagy olyat mond ami már tényleg sértő.Aztán bocsánatot kér és kibékülünk
2010. júl. 4. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok.csak én már abban sem vagyok biztos h szeretem.vagyis ha nincs velem akkor hiányzom neki,meg ő is nekem aztán ha kibékülünk akkor hanyagol ugyanúgy mintha nem lennénk együtt de mégsem tűnik fel neki mert így már biztonságban van,mert együtt vagyunk (gondolom)...bonyolult.
2010. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, és beszéljétek meg! Kérdezd meg tőle hogy mi a baj... Ha eddig nem volt ilyen, akkor nyilván egyikőtök megváltozott! Mi értelme dobálózni a szakítás szóval, ha úgy se gondoljátok soha komolyan? Miért nem beszélitek meg, hogy miért zajlik ez közöttetek? Lehet hogy csak kicsit kihűltek az érzései, az is lehet hogy valami megváltozott az életében ami miatt kicsit feszültebb... ezer oka lehet, hogy miért ilyen, mindenesetre rátok férne egy "kapcsolat mentő" beszélgetés, mert ez így biztosan nem lesz hosszú életű, és értelme sincs túl sok. Ne elégedj meg egy "nincs semmi különös" válasszal, ha mindig beléd köt, annak oka van!! Szedd ki belőle... ha nem kapsz értelmes választ, akkor pedig gondolkozz el azon, hogy van-e értelme ezt így folytatni?! Senkinek nem jó egy olyan kapcsolatban élni, ahol két naponta csak a stressz megy! Bármennyire is szereted, ha nem tudja megmagyarázni (vagy inkább nem akarja) miért ilyen mostanában, akkor ott nagyon nagy baj van és érdemes egy darabig nem erőltetni, hátha pár hét múlva végre kiböki mi bántja, mert rájön hogy így valóban elveszíthet!

Ha elmondja hogy mi a probléma, akkor pedig próbáljátok együtt megoldani a helyzetet! A beszélgetés elején biztosítsd arról, hogy bármi is legyen az oka a változásnak te mellette állsz és megoldjátok, ehhez viszont tudnod kell, hogy mi van! Ne állj le veszekedni bármit is mond, ha felkapja a vizet valamin, nyugodt hangon mond azt, hogy nem veszekedni szeretnél, ennyi...

2010. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!