Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syler007 kérdése:

Hogy lehet helyrehozni a kiábrándulást?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy majdnem 2 és fél éves kapcsolatomnak. A végén kicsit sok volt a vita, de sose gondoltam volna hogy ennyire messzire jutunk. Szakított velem, mert már nem érzett semmit irántam (velem ellentétbe), majd 2-3 hétre újra összejöttünk. Kezdett újra érezni valamit, ennek örültem, de aztán megint szakított velem véglegesen. Azt mondta, elmúlt az a halovány érzése, amit az elején érzett és hogy kiábrándult belőlem. Az életünket terveztük együtt és én nem szeretném elengedni. Hogy lehetne újra felkelteni a szerelmet és megszüntetni a kiábrándulást?Időt adjak neki?Ne beszéljek vele? Már mindent számításba vettem és tanácstalan vagyok:S
2011. okt. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni
2011. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenre van megoldás, erre is biztosan van. Nem akarom feladni, főleg nem őt!:S
2011. okt. 17. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú, és ő a lány? Akkor nézz ki jobban, mint az a srác, akit talált helyetted (mert talált, ez 100%)!
2011. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs más a dologba, csak most került egy új társaságba, akikkel mindig megy ide-oda és szinte semmire sincs ideje:S
2011. okt. 17. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben 2x kijelentette, hogy már nem akarja Veled folytatni, akkor ezt fogadd el. Ezzel sok könycseppet, szomorúságot és időt spórolsz meg magadnak.

Fogadd el, hogy nincs közös jövőtök és keress újdolgokat az életedben. Engedd el őt és ismerkedj meg új emberekkel.


Nehéz az igazságot elfogadni és sokkal egyszerűbb azt kereseni, hogyan lehetne visszacsinálni az egészet.

Én a mostani kapcsolatomon tapasztalom, hogy 2 ember (akik egy párt alkotnak) nagyon másként ismegélhetik a kapcsolatukat. Gyakran van úgy, hogy az egyik már "szárnyal" a rózsaszín ködben, míg a másikban nem indult el ez az érzés és csak barátként tekint a másikra. Talán szerencsésebb az a helyzet, ha ez kimondásra kerül és mindenki szembesül a valósággal. Azt hiszem, Nálatok is ez történt.

2011. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!