Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám helyrehozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám helyrehozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A barátommal körülbelül egy hónapja csak veszekszünk, persze mindig bocsánatot kérünk kibékülünk úgy ahogy de közben érzem hogy ez csak azért van mert nem akar veszekedni, úgymond szőnyeg alá söpri a problémákat, amiket aztán később folyamatosan felhoz ellenem...Komolyan nem tudom mit csinálhatnék nagyon szeret engem de hiába ülök le vele megbeszélni a problémákat csak veszekedés meg szóterelés van...Nem akarom azt hinni hogy ellaposodott a kapcsolatunk...
2011. aug. 28. 10:34
 1/2 anonim válasza:
49%
Miért laposodott volna el? a veszekedés olyan mint a szex.. használjatok segédeszközöket, ami épp kéznélvan, széket, konyhakést, üvegpoharat akármit, hidd el izgalmasabb lesz
2011. aug. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
velünk is dettó ez van, bár én azt hiszem, hogy tudom az okát, csak nem zudom vele megbeszélni. Biztos, hogy ti is okkal veszekszetek, csak meg kéne tudni, hogy pontosan miért is, és megbeszélni. Nem hiszem, hogy ellaposodott volna a kapcsolatotok, azért veszekszetek, mert szeretitek egymást, és mert érdekel a másik, ha ez nem így lenne, akkor szerintem sosem vitáznátok.
2011. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!