Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem lehetek együtt azzal a fiúval akit igazán szeretek?

Figyelt kérdés
A szüleim tiltanak ettől a fiútól a múltamban elkövetett hibáim miatt! 3 hónapot voltunk együtt, de ebben az időben mindig csak a sírás és a szomorúság volt mert alig tudtunk találkozni, csak az iskolában láttuk egymást!! Már 2 hónapja nem vagyunk együtt és még mindig ugyan úgy szeretjük egymást mint az elején! Ő nem hajlandó újra az elejétől kezdeni, elvárja h titokban lejárjak hozzá és csak alkalmi kapcsoltunk legyen! Mit tegyek elfogadjam az ajánlatát és hazudjak a szüleimnek, vagy várjak még hátha meg gondolja magát?? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. júl. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2010. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"elvárja h titokban lejárjak hozzá és csak alkalmi kapcsoltunk legyen!"


ne haragudj, de te szereted, ő meg kihasználja.


qrva akarsz lenni? Ha alkalmi kapcsolatot akar, menjen diszkóba qrvákért. Te meg keress vki mást.

2010. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hA IGAZÁN SZERETNE Ő IS AKKOR NEM VÁRNÁ EL,HOGY CSAK ALKALMI KAPCS. LEGYEN,TEHÁT NEM SZERET MÁR.SAJNÁLOM,DE SZERINTEM CSAK KIHANSZNÁL.jujj bocs a caps lockért de csak most vettem észre..szóvl felejtsd el azt a pasit.tudom enm ilyen egyszerű,de ez a helyes.
2010. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt néha a szülőkre hallgatni. Ahogy látom teljesen jól megfontolt döntés volt, hogy eltiltottak tőle. Ők az öregebbek, tapasztaltabbak, ők raknak kaját eléd. A srác max a f*szát rakja eléd, hogy szopkodd ki azt, de azzal nem laksz jól.
2010. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van és az lenne a legjobb döntés ha elfelejteném, de hiába vagyok másik fiúval mindig rá gondolok! :S
2010. júl. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!