Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a volt barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a volt barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
februárba szakítottunk,és már azt hittem nagyjából túl vagyok rajta,de most megint sokat gondolok rá,és hiányzik :'( SOS
2010. júl. 4. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

szedj hangyát.


Mit csinálj? jár utána mi a stájsz vele, él e még van e bnője. Aztán probálj meg vele kontaktust teremteni, ha ez megvan, akkor beszélgess vele, majd kérdezősködj egy párat. Aztán rátérhettek a lényegre.


de ha magad se tudod mit tegyél, inkább tényleg szedj hangyát.

2010. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami nem megyn nem kell erőltetni:) asdasdasd
2010. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
légyszi értelmes és megértő válaszokat :'(
2010. júl. 4. 20:54
 4/10 anonim ***** válasza:
meddig jártatok? és mért lett vége?:S
2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet keresni kéne egy újat.
2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésre értelmes és megértő választ vársz?


Ha hiányzik, probáld meg visszaszerezni. ennél többet mit mondhat itt bárki?

2010. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igazából nem olyan sokáig 3 hónapig,de azalatt rájöttem,hogy milyen jó ember

igazából sok oka volt a szakításnak:nem olyan sokszor találkoztunk,én pedig nagyon zárkózott típus vagyok,és ez rossz hatással volt a kapcsolatunkra,

a végén márcsak tiszteltük egymást,és kedveltük egymást....ígyhát vége lett


tudom,hogy nehéz tanácsot adni,de olyan szomorú vagyok...

2010. júl. 4. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
próbálj vele beszélni de ne járasd le magad. ha elhagyott vagy elhagytad annak biztosan volt oka. csak a töltött káposzta finom a mikróban felmelegítve.
2010. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a töltött káposztás mondás már annyira elcsépelt szerintem...

Én amondó vagyok, ha szakításra kerül a sor, akkor soha nem kezdem újra az illetővel. Ha ő szakított, akkor azért, mert könyörögni nem fogok, ha én szakítottam, akkor meg pont azért. Megvolt rá az okom.

De ha te úgy érzed, hogy megéri és annyira szereted, hogy újra akarod kezdeni vele, akkor próbáld meg. De tényleg csak úgy, ha mással nem tudod elképzelni a jövőt, mert másképp nincs értelme. Tudom ezt jól, mivel szakítás után nagyon sokáig szerettem az exet. De rengeteg ok miatt nem kerestem, és rájöttem, hogy mással is ugyanolyan boldog lehetek, mint vele, így nincs értelme folytatni. Na meg a büszkeség is visszatart, mert miért kuncsorogjam vissza magam olyanhoz, aki nem érdemelt meg engem amúgy sem, és csúnyán váltunk el... De minden szakítás más, így általános tanácsot sem tudunk adni.

2010. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen,de mi nem úgy váltunk el egymástól,hogy utáljuk egymást....sőt....

azt is mondta,hogy lehet majd még egyszer összejövünk...

tudom,lehet,hogy ez csak olyan pasis szöveg...de nem tudom,ő olyan kedves volt velem mindigis :(

2010. júl. 4. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!