Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, és nagyon hiányzik a barátom, és hetente csak egyszer láthatom. Mit tegyek a hiánya ellen?

Figyelt kérdés
130 km van köztünk, keveset találkozunk, és mindig csak rá tudok gondolni, és ha szomorú vagyok, fáj, hogy ő most nincs itt, hogy megnyugtasson... mivel kössem le magam addig, amíg nem találkozunk újra?
2011. aug. 31. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk, már 3 hónapja :( várom a válaszokat :D
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az én barátosném most megy visza a suliba, én meg maradok itt majdnem egész hétre egyedül. A megoldás, én melózok, ő tanul, de a hétvége és a T-mobil összehozza a dolgokat.


:) Hajrá hajrá

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
velem ugyanez volt csak 120 km-rel arréb... én azzal kötöttem le magam h mindig MSN beszéltem vele...
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
MSN-en..bocs lehagytam a végét
2011. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Költözz oda, tőlem több mint 8000kmre lakik a párom, mégis megoldjuk.
2011. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Akik távkapcsolatba meg msnszerelmbe nyomulnak tudnék ajánlani egy kötelet aztán go fel a padlásra-.- ilyen nyomoroncokat...
2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

off 20:32 Én meg neked egy heresérvet, egy zaftos kis prosztatagyulladással...


on Én anno azzal foglaltam el magam, hogy tervezgettem a találkozást, és igyekeztem minden alkalommal valami érdekessel meglepni.

2011. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én is a telefont és a netet tudom ajánlani a kapcsolattartásra. Hogy mivel foglald le magad, ezt én nem tudom neked megmondani, azzal amit szeretsz. És kitartóan várd a találkozást :)
2011. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kiváncsi lennék miért gondolod úgy, hogy a kötél lenne a legjobb megoldás ?? Tudod a mai világban az ember nehezen tudja összeegyeztetni a szerelmet a tanulással és a munkával amíg fiatal. Mi 20 évesek vagyunk 11 hónapig voltunk úgy együtt, hogy heti 4x találkoztunk kb suli mellett, de utána én elköltöztem ausztriába nyelvet tanulni, már 3 hónapja távkapcsba élünk, csak skype, msn és minden hétvégén tali. Úgy érzem nem lenne jó megoldás felakasztani magam/ magunk, mivel szeretjük egymást és mindezt azért csináljuk, hogy később jobb legyen a közös életünk. Mivel ha én tudok jól egy nyelvet akkor előbb tudok elhelyezkedni, vagy akár ő is ki jöhet ide mivel itt jobban a megélhetőségek, ő egyetemre jár ő is emiatt kicsit hanyagol engem, de ha elvégzi annál jobbak lesznek a lehetőségei. Tehát inkább gondolkozzon minden távkapcsolatos előre :) És tényleg igaz, hogy ha vannak közös terveitek akkor sokkal könnyebb. :) ( de egy távkapcsolat SOSE lesz jó megoldás mivel a hiány folyton ott van ) Sok sikert mindenkinek :)
2011. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úristen te b*dös k*csög..lődd le magad...nagyon nyomorék kis s*ggdugasz lehetsz, kb 13 éves, ha ez a véleményed..am biztos nem volt még távkapcsolatod, azt sem tudod milyen az, akkor nem tudom mit p*fázol ide be te kis sz*rdugasz...:S

Sok esetben 10000-szer jobb, mint mikor állandóan minden percbe a párod nyakán lógsz...Az mire jó?????? gyökér..:S

2011. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!