Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élünk, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élünk, és nagyon hiányzik a barátom, és hetente csak egyszer láthatom. Mit tegyek a hiánya ellen?

Figyelt kérdés
130 km van köztünk, keveset találkozunk, és mindig csak rá tudok gondolni, és ha szomorú vagyok, fáj, hogy ő most nincs itt, hogy megnyugtasson... mivel kössem le magam addig, amíg nem találkozunk újra?
2011. aug. 31. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jah és ez a 20:32-esnek szólt...
2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) aki meg azt mondja hogy kössük fel magunkat meg gáz ez az msn szerelem... nem neten ismertem meg, egyszerűen csak messze lakik... minden nap beszélünk, csak most hogy elkezdődött a suli ezért csak délutánonként tudunk...
2011. szept. 1. 14:49
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

20:32es vok, Leszrom ha offoltok, akkor is gyűlölni fogom a távkapcsolatot, am kösszi a heresérv és a többi jókívánságot!

Üljetek csak itt egész nap...Na Béke;)

2011. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
lexarjuk magasról h te mit gyűlölsz, nem ez volt a kérdés...:S
2011. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért nem kell kétségbeesni, ez csak egy idióta (14:40es), én már túl vagyok 1 távkapcsolaton ami nem működött (csak 100km) és jövő nyarat thaiföldön töltöm bnőmmel, főiskola után pedig valószínűleg ott fogok lakni és dolgozni, az igazi szerelem nagyon sokat kibír.
2011. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!