Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjam el randira?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy csajt myvip randin és nekem nagyon bejön külsőre is és nagyon jól megértjük egymást, napi 3-4 órákat szoktunk beszélgetni. pl volt, hogy bejelentkezett és rögtön írt is nekem, hogy milyen volt a napom. Van mikor én írok neki, hogy érezze, hogy nem arra várok, hogy folyton ő nyisson. Ő 16 éves én 19. Nem feküdt még le senkivel bár mondta, hogy voltak próbálkozók de fiatalabbak tőle. Egy városban lakunk tehát a távolság nem probléma. Nem tudom, hogy mikor hívjam el. Nem akarom túl korán sem, nehogy megijedjen. Annak sem látom értelmét, hogy heteken keresztül csak MSN. Én arra gondoltam, hogy majd 1 hét ismertség után felvetem neki, hogy elmehetnénk valahova. pl fagyizni.

2 napja véletlen elszólta magát és mondta, hogy tetszek neki. Komolyak a szándékaim vele és nem csak megfektetni akarom. Nem azért ismerkedek neten, mert béna vagyok csak már elegem van a diszkós p*csákból és ő elég normális csajnak látszik. Nem iszik/nem dohányzik.


2010. júl. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor érzed :D énis ilyen helyzetben vagyok, én épp ma vetettem fel neki a talit és igent mondott :)) mi 2 hónapig irogattunk msnen, de úgy hogy sokszor voltak szünetek is (1-2 hét).
2010. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem idő függvénye, ha úgy érzed jobb lenne élőben találkozni hívd el. Nem hinném hogy erre "várni" kell.
2010. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is ugyanígy vagyok ezzel. Sok a hülye diszkóp*csa...neten azért ha szerencséd van rátalálsz egy normálisra is(talán).

Szerintem elhivhatod már most is randira.Msn-en sajnos nem lehet látni a reakciókat...ezért gyülölöm az msn-t...

2010. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MyItBe válasza:
Kedves kérdező! Ahogy itt olvastam amit leírtál, azt szűrtem le, hogy te egy rendes pasas vagy. Ha komolyak a szándekaid, akkor lehet nyugodtan ismerkedni 1 hét múlva. Gondolom és hiszem, hogy amikor találkoztok, már nagyon sokmindenről el fogtok tudni beszélni. Nekem is volt egy netes kapcsolatom, és 2 hónapig jártunk. (jelentéktelen dolog miatt szakítottunk). Sok szerencsét kívánok, és remélem összejön nektek!
2010. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor jónak látod és hajrá:D
2010. júl. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!