Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel régóta jóban vagyok, de nem tudom hogyan hívjam el őt randira! Egyébként kezdeményezhet lány? (Írhattok olyat is, hogy mi legyen a beszédtéma)

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2010. jún. 28. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen kezdeményezhetsz. Nyugodtan hívd el valahova. :)
2010. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ülsz és lesel attól még nem jutsz előrébb
2010. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, szigorúan tilos neked kezdeményezni! Első alkalommal 3-5 éves börtönbüntetést kaphatsz érte, de visszaesőként akár 8 év letöltendőt is!


Sőt: jó, ha tudod: a szexben is tilos kezdeményezni! Meg kell várni, míg a fiú felborít! De még azt sem illik, hogy igazán élvezzed a szexet - pláne, hogy esetleg még hangoskodj is közben!


...atyavilág, milyen korban élünk? Mindjárt kinézek, hány máglya van az ablak alatt...

2010. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigieket,de most még mindig nem tudom,hogy kezdeményezhet-e lány vagy sem?
2010. jún. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!