Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk:Hogyan kezdeményezhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:Hogyan kezdeményezhet egy lány?

Figyelt kérdés
Szeretitek ha egy lány kezdeményez?Hogyan csinálja azt,h nektek bejöjjön? Miért?
2011. máj. 13. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy gyáva kukac vagyok. Nekem mindegy, csak jöjjön oda és szólítson meg.


19/F

2011. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen. először mellé ül a nem tom hol...sétálnak, elmenek együtt valahova
2011. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Odajön, köszön, érdeklődik pl., hogy éppen mit csinálok (ezt úgy értem ha mondjuk láthatóan tevékenykedek valamit, dolgozok stb.), vagy általános dolgokról kérdez gyakran jársz ide stb. (ez már szórakozóhelyeknél működhet), onnan meg már megy minden magától.
2011. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

odaáll egy pasi mögé, krokodilt dug a se¤¤ébe és megkéri, hogy menjenek el az urológiára édes kettesben


és persze túzatja erősen

2011. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szemkontaktus! az se baj, ha egy kicsit bámulod, szal nem szemeztek, vagy mikor egymás szemébe néztek rámosolyogsz, mert akkor tudjuk hogy van esélyünk és leszólíthatunk!

Nekem bejönne, ha végre egy helyes lány benne lenne a szemezésben :/

Ja de ez általában akkor működik, ha bejössz neki is.

egy 18f

2011. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!