Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 ilyen fiúval merjek találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ilyen fiúval merjek találkozni?

Figyelt kérdés
cseten ismertem meg. sokat beszéltünk telcsin. olyanokat mesélt h tud átkozni, be is jött. meg ha én tisztelem és szeretem akkor semmi gondom nem lesz az életben. meg ki akar kötözni és úgy akar szexelni, meg volt már pszichiátrián, óvodáskorában felakasztotta magát mert molesztálták de nem halt meg. Ezek engem megilyesztenek. Mi van ha kikötöz, és mondom h hagyja abba és folytatja?? Állandóan azt mondogatja h ő jó ember kérdezzem csak meg a haverjait, meg ő sosem bántana. Mit gondoltok erről? Meg h én menjek el vhova vele kocsival első találkozásunkkor mert neki mindenképpen kell oda mennie ( 300 km onnan ahonnan lakom ) és h ott lesz időm megismerni. Mit csináljak? talizzak vele?
2010. júl. 4. 18:34
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

szerintem te ennél értelmesebb lány vagy mint hogy ilyen fiukkal foglalkozz!

kíméld meg magad a csalódástól!

szerintem jobban jársz mindenképp ha el felejted őt!

2010. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többséggel.

Ne találkozz vele és szakíts meg minden kapcsolatot. Ha mégis elmész akkor utána ne nekünk siránkozz,hogy megerőszakolt. Képet már láttál róla?

2010. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak magányos a srác, nem kell rögtön nekiugrani mindennek elhordani.

(Nekem csak az nem tetszik benne hogy személyesen még nem taliztatook de ő már a szexről beszél, ráadásul kikötözősről, amit én pl a barátomnak sem engednék meg nem azért mert nem bízok benne)

Menjetek talán először társaságba, olyan helyre ahol többen vannak, úgy értem pl parkba sétálni, aztán ha megbízol benne, úgyis el tudod dönteni mit akarsz. Ha pedig nem megy bele hogy nyilvános helyen talizzatok akkor van a zűr, akkkor tényleg érdemes hagyni, de szerintem adhastsz neki egy esélyt. Attól még hogy zaklatták lehet rendes férfi:) Én is az érettebb fiúkat szeretm egyébként, a barátom is 26 éves:) (bár ő nem átkoz meg senkit stb)

L19

2010. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
fake
2010. júl. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is fake. De ha nem: Első találkozáskor 300Kmre menj el vele??
2010. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Apollo93 ***** válasza:
bocs de szerintem te sem vagy épeszű ha igényed van egy ilyen pasira :D ha megteszed énis elátkozlak *.* és villámokat fogok rád küldeni...kamehame haaaaa
2010. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
2010. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
14:42 te beteg vagy!!! LOL!
2010. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Persze! Menj csak el vele találkozni. Ha kinyír téged, és a halálod után lecsukják, legalább én megnyugszom hogy nem mászkál egy ilyen szabadlábon.
2010. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
talalkozz vele o a nagy O...
2010. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!