Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 ilyen fiúval merjek találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ilyen fiúval merjek találkozni?

Figyelt kérdés
cseten ismertem meg. sokat beszéltünk telcsin. olyanokat mesélt h tud átkozni, be is jött. meg ha én tisztelem és szeretem akkor semmi gondom nem lesz az életben. meg ki akar kötözni és úgy akar szexelni, meg volt már pszichiátrián, óvodáskorában felakasztotta magát mert molesztálták de nem halt meg. Ezek engem megilyesztenek. Mi van ha kikötöz, és mondom h hagyja abba és folytatja?? Állandóan azt mondogatja h ő jó ember kérdezzem csak meg a haverjait, meg ő sosem bántana. Mit gondoltok erről? Meg h én menjek el vhova vele kocsival első találkozásunkkor mert neki mindenképpen kell oda mennie ( 300 km onnan ahonnan lakom ) és h ott lesz időm megismerni. Mit csináljak? talizzak vele?
2010. júl. 4. 18:34
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
De a végső döntés úgyis a te kezedben van... Te fogsz vele / vagy nem fogsz vele találkozni..
2010. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
95%
Ha valakit molesztálnak kicsi korában az valószínűleg a felnőtt életére is nagy hatással van,így akár téged is molesztálhat ...
2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Ilyen idiótával miért ismerkednél eggyáltalán meg ?
2010. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
mondjuk ezt én se értem miért kérdezted meg,hogy ha te szerinted rendes?!akkor teljessen felesleges ez a kérdés!a többség,azaz mindenki viszont azt mondta hogy ne találkozz,ezek után már csak a te döntésed!de most kinek mi a normális!amúgy egy dologba igazad van,attól függetlenül,lehet hogy már rendes,de viszont nekem is van egy ismerősöm,őt is molesztálták!de ő már túltette magát,nem volt könnyü!ő is probált öngyilkos lenni,mint a legtöbb ilyen ember!ezt meg nem ő választotta magának,ha engem molesztáltak volna,biztos én egy pszicho lennék!mert hát ugye könnyen beszélünk mi,akikkel nem történt ilyen!de legalább elmondta hogy mi történt vele!mondjuk ez megkötözős sex,hát ja,ez érdekes!ezt neked kell tudnod,hogy mennyire bizol meg benne!
2010. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 haru válasza:
kamu...
2010. júl. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarod h másnap egy csöves találjon rád az erdőben megerőszakolva elvágott torokkal akkor asszem ne menj el :D elég betegnek tűnik a srác :D
2010. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Gyerekkorában molesztálták? Szerinted milyen lelki sebei maradnak az ilyennek? Egy kisfiúnak nagyon könnyű összetörni az érzelmi világát. Azt mondod, rendes, az egy dolog, de ha bekattan az érzelmi problémáitól? Komolyan megér neked ennyit egy srác, akit még nem is ismersz? Ne legyél naív, addig mondj nemet, amíg megteheted. Ha egy rossz döntés útján kettesben maradsz vele, senki nem tud majd segíteni neked, ha esetleg van valami. 22/f
2010. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Nehogy elmenj, hagyjad a francba, csak baj lehet belőle. Ez az ember dilis. O.O
2010. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Ja, attól még lehet teljesen jó ember, hogy hébe-hóba megátkoz valakit....bszod, te normális vagy???

Amúgy ha megátkoz akkor mi van? Melyik sarokban fogok meghalni? Az ilyen embert nem azért kerülném én el, mert félek a hókuszpókuszától (ami elég szánalmas 26 évesen), hanem azért, mert beteglelkű aberrált fogyatékos.

Most gondolom én is majd jól meg leszek átkozva h ieneket írtam róla....pfff...nevetséges

2010. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
vigyél 1 katanát és mehetsz
2010. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!