Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
A mai világban még mindig a fiú fizet ha elmegy valahova a barátnőjével? Pl: belépőjegy, kaja, pia...
2010. júl. 4. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha hülye vagy,fizessen a csaj is neki is vannak szülei.
2010. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelmes kapcsolatban ezt megbeszélik. Volt, hogy a csajom fizetett, amikor mondjuk nekem nem volt pénzem. De igazából nem is filóztunk ezen.
2010. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem próbáljátok megosztani: egyszer te, egyszer ő...
2010. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem is meg kell osztani a dolgot.Jó ha mondjuk ő meghív vacsorázni akkor ő fizet de ha pl fagyizni akartok menni akkor akár a lány is fizethet.Mi a párommal mindig megbeszéljük a dolgot.
2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 4. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig a fiúnak kell fizetnie,úgy illik.Ha meg nincs pénze akkor a csaj fizessen magának DE sose fizessen a pasija részére mert az nagyon gáz
2010. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülye vagy, ha mindig te fizetsz. Az rendben van, hogy láttok az utcán egy fagyizót, és kifizeted a barátnődét is, ami 200 Ft. De, hogy étterembe kifizeted a 12 ezres számlát egyedül, az már nem. Adjon bele a lány egy Széchenyit aztán jóvan.
2010. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mi mindig felváltva fizetünk, általában a fagyit én szoktam :D piát általában ő, sokszor van, hogy külön fizetünk. azért nem fognak elítélni, mert nincs az embernek annyi pénze, hogy kettőre jusson. főleg ha tanulunk mind a ketten :) ezen még sosem problémáztunk, vagy fizettünk egybe dolgot, és utána visszaadtuk egymásnak, és én alapba olyan vagyok, hogy ha fizet nekem, hiába járunk több mint egy éve, nem szeretem, olyan mintha tartoznék, persze, iszonyatosan illedelmes pasim van, de inkább megkérem, hogy hadd fizessem ki a részem, de nem szokta engedni, ezért van h én is meghívom :) és így nincs belőle probléma :)


19/l

2010. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!