Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna a fiú ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a fiú ahhoz, ha megmondanám neki, h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, majdnem összeköttem vele. Kb 10 hónapja kezdődött minden, azóta hullám szerűen(tehát időnként gyengébban, majd erősebben, de mindig megdobogtatja a szívem...

Elegem van ebből, nem bírom tovább. Lehetetlen már ez a helyzet. Egyszerűen úgy megmondanám neki, h szeretem. De vajon mit szólna ehhez.

Am az elején úgy volt, h összejövünk, kavargattunk, de neki egy másik lány kellett. Egy ideje már nincsenek együtt...


2010. júl. 4. 12:38
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én is örülnék neki. Szerintem nyugodtan vallj szerelmet, hogyha nem gyerekes akkor egyáltalán nem égő.

15/F

2010. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy van esélyed nála, akkor tedd meg, mindenképp ez a helyes döntés. De akkor téged ne mások véleménye érdekeljen, ha ő fontosabb neked, mert akkor te sem vagy jobb nála, ha eddig csak mások miatt nem közeledtél hozzá... (elnézve a 10 hónap időtartamot)
2010. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem mond meg neki jobban érzed utána magad
2010. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd meg, különben addig nem leszel boldog, és mi lesz majd, ha más lánnyal látod? Akkor nagyon fogod bánni, hogy kihagytad a lehetőséget. Mindig a szív győz.

Mondtad, hogy ő is szeretne veled kettesben lenni. Te is szeretnéd. Akkor ne ilyen egyéb tényezők tartsanak vissza, hogy esetleg vicc központjává válnál. Megszokják pár nap alatt. (utolsó előtti voltam)

2010. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!