Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólna a fiú ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a fiú ahhoz, ha megmondanám neki, h szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, majdnem összeköttem vele. Kb 10 hónapja kezdődött minden, azóta hullám szerűen(tehát időnként gyengébban, majd erősebben, de mindig megdobogtatja a szívem...

Elegem van ebből, nem bírom tovább. Lehetetlen már ez a helyzet. Egyszerűen úgy megmondanám neki, h szeretem. De vajon mit szólna ehhez.

Am az elején úgy volt, h összejövünk, kavargattunk, de neki egy másik lány kellett. Egy ideje már nincsenek együtt...


2010. júl. 4. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Semmiképpen se vallj neki szerelmet!

2010. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Kb. háromféle eset lehetséges. Az egyik (esély kb. 80%), hogy rögtön összejöttök. A második lehetőség, hogy a fiú mulya, és nem tud mit kezdeni a váratlan helyzettel. Ekkor a bizonytalankodása hatására kiszeretsz belőle (esély kb. 10%). Végül az is lehet, hogy a fiúnál rengeteg lány próbálkozik, így unja már ezt az egészet, és visszautasít (erre van a legkisebb esély).
2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
18, a fiú meg fél évvel idősebb
2010. júl. 4. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:

A minimum, hogy meglepődne. Én legalábbis meglepődnék.

Aztán annak függvényében döntene, hogy az ő szemszögéből milyen a ti viszonyotok. Én legalábbis így tennék.

2010. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csajom belém volt habarodva akkoriba és már nem tudta mit csináljon, és egyszer mikor elbúcsúztunk akkor odasugta a fülembe : "szeretlek!" és akkor már nem tudtam megcsókolni, de 2 nap mulva öszejöttünk.:)
2010. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Birkuci ***** válasza:
Hát én már elég muja vagyok de ha egy lány elém állna ilyennel, virulnék mint a tejbetök és nem mondanék nemet. Én azt mondom próbáld meg. Mondd meg neki. Ha nem jön össze a dolog akkor legalább tudod mit nem akar tőled.
2010. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szval a lényeg: nem változott semmi, sőt egyre jobban szeretem. Elegem van, nehéz már magamban tartani.

De mielőtt írnátok, tudnotok kell, h ez a fiú még gyerekes, beképzelt, nagyon sokat ad a haverok véleményre. Könnyen válhatok ezzel vicc központjává. De már nem birom... nem is értem, h mit eszek ezen a fiún. De egyzserűen fognám magam odamennék hozzá, megölelném, megszeretgetném, megcirógatnám. És tudom, h örülne ennek, ha kettesbe lennénk.

2010. júl. 16. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne valj neki szerelmet! Égni fogsz,mint a reisztag! Főleg,ha gyerekes és beképzelt!

Próbálj közeledni hozzá,esetleg írj neki egy sms-t,h hello! merre jársz én éppen itt járok felétek,vagy csak egyszerűen kérdezd meg tőle sms-ben,h hogy van:...és látni fogod a reakciót!Ha gyorsabn válaszol,meg közlékeny,akkor van esélyed,ha nem,akkor valszeg nincs! Szerintem....Sok szerencsét!

2010. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én spec. azt ajánlom, hogy ne ronts rá az érzéseiddel, hanem vezesd rá, hogy legalább úgy tűnjön a végén, mintha ő kezdeményezett volna ;)
2010. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha egy lány szerelmet vall mert elég félénk vagyok :) 21/f
2010. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!