Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit tennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ha megmondanám hogy azért fogjátok vissza az ivászatot? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátom heti 4-5x napi 6 üveg sört iszik és szülei se piskóták . Már egy hete nem találkoztunk mert a haverjai elrángatják kocsmába és egyáltalán nem érdekli a véleményem. Anyjának vállalkozása van és sokat kell segitenie : fuvarozni. A barátom mondta hogy szakitsunk mert ő ezt így nem birja hogy a hawerokat (ivászat)meg hogy segitsen az anyjának és engem nem tud beosztani az idejébe 1x-re. Mondtam anyujának hogy nem várhatja el hogy a fiacskája mindig ott lesz mellette hiszen már felnőtt vágyik ő is a magánéletre. Mit tegyek hogy megértessem vele ez igy nem mehet tovább? Szakítsunk tényleg ahogy ő akarta?
2009. aug. 18. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Azonnal hagyd ott ezt a pasit! Nem éri meg küzdeni, kapsz jobbat is! Majd akkor bánhatja, hogy "nem fértél be az idejébe".
2009. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha anyukája vállakozásában dolgozik és abból él akkor nem lehet az anyuja szemére vetni, hogy nem lesz mellette mindig. A szülei a fiuk miatt dilgoznak és gondolom az a cél hogy majd egyszer neki átadják. Az hogy téged háttérbe szorít a piával és a haverokkal szemben, az már annak a jele hogy nem szeret, úgyhogy, hagyd a csudába. Az meg csak duma hogy nem férsz bele az idejébe. Mindenkinek arra van ideje amit akar. "ha akarsz valamit, megtalálod a megoldást, ha nem akkor a kifogást"
2009. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha minden nap ennyit iszik, akkor bizony alkoholista. és abból te sem tudod kigyógyítani, csak szakember.


te nem fogod őt megváltoztatni, tehát neked kell eldönteni, hogy szeretnéd-e ezt így folytatni.

2009. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetek őszinte? Aki napi hat sört megiszik és azt mondja a nőjének, hogy nem fér bele az idejébe, az egy utolsó tróger. Ráadásul valóban alkoholista is. Ezen sajnos te nem fogsz tudni változtatni, pláne ha ő nem akarja. Úgyhogy szerintem ne alázd meg magad, hanem lépj tovább. Persze, tudom, hogy ez nem olyan egyszerű, de ha ő már egyszer szakítani akart veled, ráadásul ilyen szöveggel, akkor szerintem rád nézve megalázó lenne kitartani mellette. Legyen egy kicsit több büszkeség benned!
2009. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindenki a piát szólja le. Azzal még nincs gond ha 6 sört megiszik, lehet h bírja a piát. Engem inkább az akasztott ki, h választhatott volna a haverok meg pia és közted...Ő meg a piát választotta. Mondhatta volna a haveroknak, h boccs de nincs időm rátok, de ehelyett neked mondta.
2009. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF

10,17-es vagyok. 13,14-es felhívnám a figyelmedet arra, hogy az alkoholizmus független attól, hogy ki mennyire "bírja a piát". Akinek napi rutin 6 sör legurítása az akkor is alkoholista, ha egyébként ilyenkor néz ki a legjózanabbnak. Sőt!

2009. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ember akkor válik alkoholistává amikor késztetést érez, hogy igyon...amikor muszáj innia és nem tudja abbahagyni. Ha te napi 6 sört megiszol de azt tudod mondani, hogy holnaptól nem iszol és így is teszel, akkor nem vagy alkoholista.
2009. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és tovább fogok rajta lépni. am. nem a családi vállalkozásban dolgozik csak besegít. tényleg nehéz továbblépni de ahogy a 10.17es válaszadó is megirta nem fogom megaláztatni magam és hagyni hogy ez igy menjen tovább mert nem éri meg.
2009. aug. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!