Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok: mindkét szemszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: mindkét szemszögből nagyon érdekelne a kérdés? Mit tegyek hogy én legyek a NŐ az életében?

Figyelt kérdés
Van egy párom és kislányom. Mostanában egész kiegyensúlyozott életet élünk hármasban, mégis úgy érzem nem adok meg mindent a páromnak. Nem érzem azt hogy igazán szerelemben és boldogságban élne. Fizikailag mindent megkap, én úgy érzem. Ő mindig azt mondja így szeret ahogy vagyok, mégis van ezer hibám amin nem érzem úgy hogy tudok változtatni. Mi kell egy férfinek hogy igazán boldog legyen?
2010. júl. 4. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ha esetleg rosszul fogalmaztam volna: a jelenlegi párom a kislány apukája. :)

És megkérdezhetem miért irigyled a párom?

Amúgy a törődés, figyelmesség, főzés, stb az meg van. Ő különösen igényli a visszajelzéseket, így a dícséretet is, amit meg is szokott kapni.

2010. júl. 4. 12:39
 12/17 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még, hogy igyekszem kedves lenni, meg törödő, de azért nem vagyok egy bólogatós kiskutya. Ilyen téren önálló vagyok, mindenről megvan a véleményem, párom csak a normális keretek közt van "ellátva", nem házvezetőnőként viselkedem :)
2010. júl. 4. 12:42
 13/17 anonim ***** válasza:

mindezek ellenére nem érzed hogy ő szerelemben és boldogságban él...

miből nem érzed?

mi hiányzik neked visszajelzésként?

2010. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sosem jókedvű, ritkán nevet (kivéve ha társaságban vagyunk)

Sok mindent megteszek hogy külsőleg is valahogy kinézzek, mégsem kapok olyan visszajelzéseket mint régebben (pedig szerintem annyira nem rossz a helyzet, pár kg felesleget leszámítva). Nem érzem hogy megfelelnék neki, mind külsőleg mind belsőleg.

Ezt lehet én képzelem csak be magamnak: de ha találkozunk egy csinos, értelmes, kedves lánnyal, valahogy olyan érzést kelt bennem mintha másfele vágyakozna. Ezt Ő nem mondta soha, és másoknak mindig dícsér minket (kislányunkat és engem) hogy mennyire szeret, meg büszke ránk, meg szépek vagyunk stb, de valahogy mégsincs rendben valami. Sajnos nem tudom megfogalmazni hogy mi, ha tudnám már változtattam volna rajta, hogy Ő is boldog legyen és ne csak azzal törődjön hogy nekünk megadja az anyagi biztonságot.

2010. júl. 4. 13:10
 15/17 anonim ***** válasza:

érdekes, hogy az említett hullámvölgyek miatt sem rajong annyira

én még ezek után is csak és kizárólag arra voksolok, hogy vadászösztönt kellene benne tartani

vagy aggódásra bírni(pl ecsetelni, hogy jé egy férfiismerősöd mennyire figyelmes veled, de különben semmit nem akar)

vagy közönséges, de féltékennyé tenni

vagy lenni olyan szinten magabiztos,hogy kezdjen örülni, hogy egyáltalán foglalkozol vele, hogy elkezdjen megint udvarolni

amúgy amikor nekem kezdett elkényelmesedni a párom és csak azzal tudtam felrázni, hogy írtam sms-t, hogy úgy érzem, mintha nem szeretnél, és ez nekem nem jó, felőlem hagyhatjuk az egészet, ha akarod.

aztán megint kezdett laposodni.

utána meg azzal lett megint udvarlós, hogy meglátta az exeimmel a képeimet, amin végig sírta magát, aztán ott akart hagyni és nagynehezen megnyugtattam, hogy azok égen voltak, már tárgytalan.

szóval mindig ilyesmivel jön rá megint, hogy szeret.

2010. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Van nekem is fiú barátom, soha de soha nem lenne köztünk semmi, és Őt egyáltalán nem érdekli. Néha mondom hogy beszéltünk, leveleztünk, max megkérdezi hogy jól van e a srác és ennyi. Nem érdekli. Lehet mert ennyire bízik bennem, lehet hogy szimplán nem érdekli.

Most sok nehézségen vagyunk túl az élet sok területén, ez eléggé összekovácsolt minket lelkileg, amit érzek is hogy szüksége van rám, de hogy NŐKÉNT van rám szüksége azt nem érzem

2010. júl. 4. 14:07
 17/17 anonim ***** válasza:

az ismerős srácra: nagyon valószínű, hogy azért nem érdekli mert bízik benned

a nőként lásson téged-re:

hát igen, egy feleség már inkább társ az életben, mint nő.

egy normális kapcsolatban

mert ahol betegesen féltékeny a férj, ott a feleség nem társ, hanem nő.

az, hogy mindkettő lehess, kétféleképpen kellen vislekedned

egyszer anyaként

egyszer pedig gyerek nélkül csak te és a párod, kalandos utakon, mondjuk stoppal menni Amerikába :)na jó ennél egyszerűbb kalandok is vannak :)csórjatok el valamit együtt egy boltban, és rohanjatok a következőbe :)

nincs egyéb értelmes ötlet :(

2010. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!