Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok: mindkét szemszög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok: mindkét szemszögből nagyon érdekelne a kérdés? Mit tegyek hogy én legyek a NŐ az életében?

Figyelt kérdés
Van egy párom és kislányom. Mostanában egész kiegyensúlyozott életet élünk hármasban, mégis úgy érzem nem adok meg mindent a páromnak. Nem érzem azt hogy igazán szerelemben és boldogságban élne. Fizikailag mindent megkap, én úgy érzem. Ő mindig azt mondja így szeret ahogy vagyok, mégis van ezer hibám amin nem érzem úgy hogy tudok változtatni. Mi kell egy férfinek hogy igazán boldog legyen?
2010. júl. 4. 11:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
szex. valtoztass valamit, ´lepd meg szexi ruhaban mikor hazaer. tutira bejon, en is igy dobom fel az estenket, mikor a ket gyerek mindkettonket lestapal es egymast nyugtatva mondjuk boldolgok vagyunk, pedig sokszor lennenk mindketten egy lakatlan szigeten kettesben... a lakatlan sziget igy a halo, es reggelre ranktalalnak a megmentoink, mikor a ket fiu reggeliert kiabal a konyhaban
2010. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

általában a férfi akkor lesz szenvedélyes a nőhöz, ha harcolnia kell érte

tehát szerintem egy kicsit elérhetetlennek kellene lenned valahogy, nem mindent megadni neki/szolgálni

a rossz lányok mindig jobban izgatják a pasik piszkos fantáziáját, utána meg az érzelmeit

2010. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Légy vele szemben törődő, megértő, például mutass érdeklődést a munkája felé, de ne mássz a fjére túlságosan, szerintem érzed, hogy mikor igényel sok szeretetet tőled, és mikor kell neki a magány. Azt sajnos nem írtad le, hogy viszonyul a kislányodhoz...
2010. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Minden férfinak más az, ami fontosabb. Figyeld meg, mi a fontos neki. Pl. járj kedvébe finom ételekkel, apró meglepetésekkel, dícsérgesd ha ügyes, menjetek közös programokra... Majd látni fogod, melyik váltja ki a legjobb hatást. Amúgy pedig irigylem a párodat!


23F

2010. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12:01, ezzel azért óvatosan. Volt egy komoly kapcsolatom, ahol a lány így gondolkozott, ahogy te leírtad. Tönkre is ment emiatt az egész, pedig igazából mindketten szerettük a másikat, és meg akartuk menteni a kapcsolatot.
2010. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a kedvességgel szerintem óvatosan kell bánni

nem egy pasiról hallottam, hogy tökéletes a felesége a számára, de beleszeretett a kolleganőjébe, és nem tudja mit tegyen, hogy elmúljon, mert a felesége az igazi.

a pasiknak szerintem nem a törődés, szeretet, háziasság az ami megtartja a szívüket, ezek az észérveik miatt fontosak!nem az érzelmeik miatt.

a vadászösztönt kell ébren tartani

szerintem.

2010. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Főzz!!!
2010. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
12:00: sajnos a rengeteg munka miatt elég kevés alkalmunk van az együttlétre, de ha van akkor általában mindig kitalálunk valami újat, sexi fehérneműben is már megleptem párszor (ez utolsó valamiért nem nyerte el a tetszését annyira mint amennyire szerettem volna)
2010. júl. 4. 12:35
 9/17 A kérdező kommentje:
12:01 ilyen téren nem unalmas az éltünk, rengeteg problémánk volt már a lassan 4 év alatt, és sokszor meg kellett harcolnia (néha nekem is) értem!
2010. júl. 4. 12:36
 10/17 A kérdező kommentje:
12:02 A kislányunkért egyenesen rajong, és ez oda vissza érvényes. Nagyon szeretik egymást, jó apa minden téren!
2010. júl. 4. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!