Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajjajj! Tegnap volt baj, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajjajj! Tegnap volt baj, nem akarok bunkó lenni, de most még én is tanácstalan vagyok, nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap illuminált állapotban összejöttem egy 37 éves nővel, és megígértem neki, hogy elviszem ma motorozni... be akar mutatni a 10 éves fiának, és azt kéri, hogy a fiát is vigyem motorozni... meg már tervezi, hogy este milyen jó lesz... jó, nyilván nem lesz rossz az "együttlét", de azért mégiscsak idős hozzám, és teljesen meg van őrülve értem, hogy milyen érett vagyok, stb. ezt csúnyán benéztem, nem? ja amúgy 23 éves vagyok. igen, nyilván magamnak köszönhetem. "amit megszelídítettél, azért felelősséggel tartozol" <--- ezt is tudom
2010. júl. 3. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Le kell tisztázni a dolgokat. Megmondhatod neki, hogy be voltál rúgva, nem gondolkodtál, felelőtlenül viselkedtél, és nem gondoltad komolyan, amiket mondtál. Máskor pedig vigyázz jobban.
2010. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hááát:Dszegény:Dvagy mond meg neki h nem akarsz tőle semmit vagy nemtudom:Smotorozni meg vidd el őket:D
2010. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Húha, na látod ez durva :D Mondd meg neki, hogy be voltál rúgva és nem is emlékszel rá :D
2010. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Timi: ) ***** válasza:
100%

Hát azért a nő is gondolkozhatna,hogy nem egyből ilyen felelősséget kell rád nyomni,hogy már a gyerekét is bevonja..

Beszéld meg vele sürgősen,hogy te nem akarsz komoly kapcsolatot,csak alkalmit,(mivel írtad h jó a szex vele).

Ne hagyd magad sodródni" mert azt fogod észrevenni,hogy már apuka" lettél hirtelen ...ha érted mire célzok.

Megakar nagyon fogni magának,ezért mondom,tisztázd vele minél hamarabb,elviheted motorozni stb,de a kapcsolati részét mondd el neki,neked milyen szándékaid vannak!!!

23/L

2010. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem menj el velük, érezzétek jól magatokat, egy 37 éves nő nem fog egyelőre komolyan venni egy 23 éves fiút, bármilyen érettnek is tűnik. Lehet, hogy csak társaságra van szüksége, testi kapcsolatra, másra nem. Tisztában van vele, hogy még előtted az élet és nem fogsz mellette maradni + gondolom, te is szeretnél majd saját gyereket, amit ő már nem nagyon fog tudni biztosítani. Nyílt lapokkal kell játszani, hogy később ne legyen sértődés, addig meg élvezzétek az életet, amíg ebben megegyezik a véleményetek.
2010. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Funktasztikus ***** válasza:
jó nő?
2010. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb tisztázzátok, hogy nem vagy szerelmes. Az ő hibája is, hogy hűségeskünek vette, hogy valaki részegen kikezdett vele.
2010. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kösz szépen a válaszokat, megfogadom, amiben mindannyian egyetértetek.


amúgy igen, jó nő :)

2010. júl. 3. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
A házasság is érvénytelen, ha részegen kötik.
2010. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Funktasztikus ***** válasza:
nah az a lényeg hátha jobban öszze melegedtek csak mond meg neki ez neked tul sietös lasitson
2010. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!