Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túllőttem a célon, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllőttem a célon, vajon tényleg kibékülünk vagy ez csak ilyen lerázós duma volt?

Figyelt kérdés

Szemét dolgot műveltem (nem megcsalás vagy ilyesmi), és azt írta sms-ben, hogy vége. Délelőtt lementem a munkahelyére, hazahozott kocsival. Először azt mondta nem békülünk ki. Aztán azt mondta feljön, és kibékülünk, de moziba nem megyünk. (Megmondtam neki, hogy amíg nem mondja el, hogy mi lesz velünk, nem szállok ki az autóból.)

Bocsánatot kértem, erre mondta hogy kibékülhetünk. Nem tudom, ez csak ilyen lerázós duma, vagy tényleg kibékülünk? Majdnem másfél éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, de a tegnapi hülyeségemen kiakadt. Megértem, teljesen igaza van, megbántam amit tettem. Ezeket neki is elmondtam.


2010. júl. 3. 10:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Már nagyon megbántam, de mérges voltam, hogy félreértett vmit, és nem is hagyta hogy elmagyarázzam neki.
2010. júl. 3. 10:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt javaslom hogy megint vesd be ezt a kocsis trükköt, és magyarázd el nekim mi is volt ez, értesd meg vele hogy félreértés az egész, és sajnálod amit tettél stb-stb, meg fog bocsátani :)
2010. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megint menjek el a m.helyére? A munkatársai lassan hülyének néznek. :)))

Várok, hátha jelentkezik.

2010. júl. 3. 10:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj azzal, ki mit gondol, de azt csinálsz amit akarsz ;)
2010. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Felhívtam mert üzentek neki rajtam keresztül.

Megkérdeztem, tőle hogy szeret-e még, de nem válaszolt. :(

2010. júl. 3. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!