Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupasz vs. Szőrös? Szakító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz vs. Szőrös? Szakító ok lehet ez?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet azért hagyta el fél év után a barátja, mert a lány nem volt hajlandó magát leborotválni az intim területeken.

Hozzá kell tennem, hogy nem pártolni akarom a lányt, mivel jómagam is borotválkozom odalenn, de nem hittem volna, hogy ez szakító ok is lehet. Amúgy az említett lány nem igénytelen, csak éppen nem érzi szükségét, hogy leborotválja magát.


Más férfiak is szakítanának emiatt?


26 N


2010. júl. 3. 10:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekt válaszokat. Ha szerette volna, valóban meg kellett volna próbálnia rábeszélnie a lányt, hogy borotválja le magát, ahelyett, hogy szakít vele. De mivel nem így történt...


Hát ez van, remélhetőleg talál majd normálisabb pasit.

2010. júl. 3. 10:49
 12/13 anonim válasza:

Aztnemértem hogy a pasik többsége nem borotválja. Tehát a nőknek kell a férfiaknak meg ugymond "nem kötelező". Nemmintha ez zavarna, mert az én párom is csak néha borotválja és nekem tökéletes úgy is ahogy van. Ez eléggé szánalmas szakító ok. Biztos vagyok benne hogy a pasinak is volt olyan amikor nem szőrtelenített.


17/L

2010. júl. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

jaj, most nem gondoljátok komolyan, hogy ezért szakított vele !ez egy marhaság !!! egy jellemtelen , gerinctelen, besz.ari pasi, aki nem merte elmondani a csajnak a szakítás okát és kész, mert nem is szerette a csajt , d.gni jó volt és ennyi !Ha szerette volna igazán , akkor nem gondoljátok , hogy elé áll és azt mondja, bocsi drágám, de a dzsumbujt nem tudom elviselni isten veled !Nevetséges ! Ha szeretem elfogadom , ha nem tudom elfogadni a dzsindszást akkor addig csűröm csavarom, megbeszélem vele, célozgatok neki, hogy mi tetszene és a csaj úgyis előbb -utóbb magától megteszi!Más oka volt a szakításra és ez undorító, hogy ennyit nem érdemel egy lány akár fél év, akár 5 hónap , akár 6 év után, hogy őszintén elmondja mi az oka a szakításra !

és akik házasságban élnek és szeretik egymást , beadja a pasi a válókeresetet, melyben ugye meg kell indokolni, miért akar elválni és azt írja bele : válás oka: dzsumbuj a puncin !

2010. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!